Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 30 z 31 [ Príspevkov: 308 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 05 Nov 2019, 11:41 

Viechaman. keď to oni tak vyrábajú, tak sa obrátim na nich.
Nebudem zbytočne špekulovať.
Ďakujem ti ešte raz za radu.
Pekný zvyšok dňa ti prajem.
Čauko.

Poslať Napísal: 05 Nov 2019, 12:46 

FODOR DOBRE SPRAVIS. MY MAME TIEZ OD NICH VONKAJSIE TIENENIE A JE BRUTALNE A KVALITNE. VSETKO O NICH TU JE UZ NAPISANE, TAK VIAC SA NEBUDEM ROZPISOVAT. SNAD SOM AJ JA ASPON TROCHU POMOHOL. MAJTE SA

Poslať Napísal: 10 Nov 2019, 14:13 

Fodor píše:
Viechaman. keď to oni tak vyrábajú, tak sa obrátim na nich.
Nebudem zbytočne špekulovať.
Ďakujem ti ešte raz za radu.
Pekný zvyšok dňa ti prajem.
Čauko.

Správna voľba 8-) Nemáš začo, nech ti to všetko dobre dopadne. Potom daj vedieť, keď to budeš mať. Zatiaľ sa maj pekne 8-)

Poslať Napísal: 13 Nov 2019, 09:25 

Karollllo. vďaka, že si napísal.
Som rád, keď takto viacej ľudí napíše, že má tienenie od toho istého výrobcu.
Aspoň som si istejší, že je to seriózna firma.

Viechman. jasné, dám ti potom vedieť.
Dúfam, že nezabudnem.

Poslať Napísal: 18 Nov 2019, 14:13 

Viete mi poradiť, akú hrúbku polystyrénu musí mať, keď chcem dať skryté vnútorné žalúzie? Kúpil som starý dom, ktorý idem prerábať a chcem na okná dať vonkajšie žalúzie ale skryté. Tie priznané sa mi moc nepáčia. Vďaka za rady

Poslať Napísal: 19 Nov 2019, 09:02 

Moriačik píše:
Viete mi poradiť, akú hrúbku polystyrénu musí mať, keď chcem dať skryté vnútorné žalúzie? Kúpil som starý dom, ktorý idem prerábať a chcem na okná dať vonkajšie žalúzie ale skryté. Tie priznané sa mi moc nepáčia. Vďaka za rady

na žalúzie potrebuješ box široký minimálne 12cm. je totiž potrebné rátať s tým, že pri montáži musí mať montér priestor manipulačný aspoň 3-5cm, to isté je v prípade budúceho servisu. takže najlepšie bude, keď dáš 20-25cm eps, aby sa ti box pekne skryl pod fasádu. taktiež treba myslieť na to, že ak budeš dávať vonkajšie žalúzie pred terasové dvere, tak potrebuješ aspoň 2,5 - 5cm na dverové siete. aby ti vznikol priestor medzi žalúziou a rámom okna.

Poslať Napísal: 21 Nov 2019, 09:47 

Fúha, tak to je vcelku aj dosť Hachi. Budem nad tým musieť porozmýšľať, či sa mi to vôbec oplatí. A čo je pred montážou skrytých žalúzií ešte potrebné pripraviť? Vieš mi aj to poradiť??

Poslať Napísal: 22 Nov 2019, 09:51 

FODOR NIE JE ZACO. TIEZ SOM SI POVEDAL, ZE CIM VIAC LUDI, TYM RYCHLEJSIE TA PRESVEDCIME O TOM, ZE ONI VYRABAJU KVALITNE TIENENIE. A UZ MAS OBJEDNANE??

Poslať Napísal: 25 Nov 2019, 08:59 

Karollllo. áno, už mám objednané.
Ešte v piatok som to stíhol.
Nechcel som zbytočne čakať, keďže viem, že ešte dodacia lehota je cca nejaké dva mesiace.
Tak už to mám objednané, zálohu zaplatenú a už len počkať, kedy budú hotové.

Poslať Napísal: 26 Nov 2019, 10:05 

Moriačik píše:
Fúha, tak to je vcelku aj dosť Hachi. Budem nad tým musieť porozmýšľať, či sa mi to vôbec oplatí. A čo je pred montážou skrytých žalúzií ešte potrebné pripraviť? Vieš mi aj to poradiť??

podľa mňa sa ti to jednoznačne oplatí, lebo však máš starý dom a veľmi dobre viem, ako sa kedysi stavali staré domy a aké sú fugy medzi tehlami. podľa mňa ty tam budeš musieť dať hrubý polystyrén, aby ti neunikalo teplo z domu. ak budeš chcieť elektrické ovládanie, tak sú potrebné káble elektrické dotiahnuť aj tam a ostatné veci vám už povie firma, ktorá vám to bude realizovať.

Stránka 30 z 31 [ Príspevkov: 308 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre