Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 16 z 19 [ Príspevkov: 186 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperácia - áno, nie?
 Poslať Napísal: 22 Okt 2019, 12:22 

BoRIS: Ty si sa vôbec jak o takejto možnosti dozvedel? Že to môže aj inak vyzerať?
To musí byť ale nejako novinka nie?

Poslať Napísal: 23 Okt 2019, 10:41 

- tak z tohto mam ja osobne trochu chaos, sak to je jedno ako to bude vyzerat nie? ved ine veci su pri rekuperacii dolezite -

Poslať Napísal: 25 Okt 2019, 13:35 

toto su uz take mimo veci, uz take detaily, ale na zaciatku myslim, ze pri rekuepracii nas kazdeho trapi uplne nieco ine a to aby rekuperacia bola dobrym riesenim, aby bola dostacujuca pre nas dom a aby ten komfort sme si uzili, cize aby bol v podani reku citelny ;)

Poslať Napísal: 28 Okt 2019, 13:55 

Čaute..taniel presne si vystihol ako to bolo u mňa na začiatku..iné veci boli pre mňa prioritou, aj keď je pravda, že teraz by aj tie ventily boli pre mňa zaujímavou témou, že by som nad tým pouvažoval..najskôr mne išlo o to aby som vhodný typ vybral a značku..lebo ono sa to nezdá, ale teda tých značiek je už celkom väčšie množstvo a keď nemáš skúsenosti, tak sa v tom ľahko dá stratiť prehľad..

Poslať Napísal: 29 Okt 2019, 13:33 

a potom ked uz je znacka vybrata a typ..tak najst niekoho na montaz..niekoho kto sa vyzna aby to vsetko bolo dobre zapojene..lebo mam znameho co mal problem so zapojenim..niekde nieco nebolo tak ako ma byt a zbytocne rekuperacia hucala o dost viac jak je normalne ju pocut..takze za mna aj na toto pozor aby bolo vsetko ako ma byt..co sa tyka jednotiek, ze znacku..tak mne padol do oka vyrobca Nilan..maju kvalitne jednotky..jednu mame doma..;)

Poslať Napísal: 30 Okt 2019, 21:18 

Obyvatel aký typ máš? Myslím, čo všetko má? Lebo aj my máme s touto značkou skúsenosť, tak reku čo si ty vybral ;)

Poslať Napísal: 31 Okt 2019, 15:15 

tuto mame..https://www.nilan.cz/UserFiles/file/jed ... t-1289.pdf uz sa mi vidi, ze som to sem raz posielal, ze ktoru sme vybrali..ale tak nevadi..tento typ, co sme my zvolili si myslim, ze je super..pretoze je dostatocne vybavena a ma vsetko, co som ja pozadoval..co som chcel..ja som nechcel, ze len cisto samotne vetranie..ale ked uz tak uz.. 8-)

Poslať Napísal: 05 Nov 2019, 13:41 

..obyvatel niekomu by aj samotné vetranie stačilo..ale ja som tiež tohto názoru, že je dobré keď jednotka má toho viacej..keď už do toho idem tak radšej zainvestujem do jednotky viac a aj mi viacej vecí poskytne..

Poslať Napísal: 05 Nov 2019, 14:29 

niekomu hej..poznam uz takych ludi..co maju len cisto rekuperaciu kvoli pravidelnemu, respektive riadenemu vetraniu..ale mna zaujalo to, co vlastne vsetko ti vie rekuperacia uz zabezpecit..mna to oslovilo a povedal som si, ze by bola skoda to nevyuzit..ked sa da tak preco nie..

Poslať Napísal: 05 Nov 2019, 14:33 

Ako tak tá pravideľnosť je podľa mňa fajn a hlavne j to, že človek na to nemusí nejak extra myslieť. Rekuperácia sa vyvíja stále a novšie modely vedia toho ponúknuť viac, ako na začiatku. Len si vybrať tú správnu

Stránka 16 z 19 [ Príspevkov: 186 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre