Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 29 z 31 [ Príspevkov: 305 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 15 Okt 2019, 13:48 

...katusa sidlo maju v Opave...na stranke si pozri, tam maju celu historiu spolocnosti vypisanu...mne sa ti to sem nechce vsetko prepisovat...tam maju aj lakovnu aj nastrojaren...

Poslať Napísal: 16 Okt 2019, 15:29 

Ahojte,
mohli by ste mi vysvetlit, aky je rozdiel medzi vonkajsimi zaluziami oznacenim Setta 90 a Zetta 90?? Lebo mne pridu rovnake a tym padom nechapem, preco ich ponukaju pod dvojitym oznacenim? Ci sa mylim a je medzi nimi nejaky rozdiel???

Poslať Napísal: 17 Okt 2019, 08:35 

Petra pravda je taká že vôbec nie sú rovnaké tieto dve tienenia, je medzi nimi rozdiel...

Setta 90 sú žalúzie v tvare S (vlnovky) široké 90 mm, Z 90 (zetta) 90 sú v tvare Z (zlomené) tiež 90 mm široké..
Toto je hlavný rozdiel medzi nimi!...
Máme doma Setta 90 od firmy Isotra. Motory a diaľkové ovládania sú od firmy Somfy.
Cenové ponuky, ktoré sme mali, boli dosť rozdielne aj v tis. €..
A preco je potrebné si dať naceniť viac ponúk a potom vybrať firmu, z ktorej objednáš...

Poslať Napísal: 18 Okt 2019, 09:30 

Frantis,
a teda iba v ich tvare je rozdiel alebo maju aj rozne funkcie? Ty si sa preco pre tuto firmu rozhodol? Dali ti najlepsiu cenu, spravne som pochopila??

Poslať Napísal: 21 Okt 2019, 08:06 

marekL30 píše:
...katusa sidlo maju v Opave...na stranke si pozri, tam maju celu historiu spolocnosti vypisanu...mne sa ti to sem nechce vsetko prepisovat...tam maju aj lakovnu aj nastrojaren...

Oni pôsobia v Českej republike a na Slovensko len dovážajú? :o Myslela som si, že je to slovenská firma, táto informácia ma tak trošku zaskočila. Jasné, chápem. Chlapom sa nikdy nič nechce :lol: :D Idem si to všetko pozrieť, lebo teraz som zmätená z toho všetkého :?

Poslať Napísal: 22 Okt 2019, 10:24 

...ano katusa, isotra je cesky vyrobca, ktory ma predajcov na slovensku...neviem z coho si taka zmatena, ked som ti to vcelku fajn vysvetlil...ale ok, pozri si to..snad tomu lepsie pochopis..

Poslať Napísal: 23 Okt 2019, 19:39 

Petra dám si tu námahú a napíšem ti výhody aj jedných aj druhých...

Takže začneme žalúžiami Setta 90:
- elegantné a dizajnové prevedenie s lamelou v tvare S,
- vysoký stupeň zatienenia,
- termoregulačný aj ochranný efekt,
- znižovanie hladiny vonkajšieho hluku,
- dolný profil z extrudovaného hliníka,
- možnosť elektrického ovládania, znížená hlučnosť žalúzie (vlisovaná guma po celej dĺžke žalúzie),
- maximálna garantovaná plocha 24 m2.

Zetta 90:
- vysoký stupeň zatienenia,
- termoregulačný aj ochranný efekt,
- znižovanie hladiny vonkajšieho hluku,
- dolný profil z extrudovaného hliníka,
- možnosť elektrického ovládania,
- znížená hlučnosť žalúzie (vlisovaná guma),
- maximálna garantovaná plocha 24 m2.

A teraz už budeš vedieť, že majú podobné výhody...

Poslať Napísal: 29 Okt 2019, 09:16 

Frantis,
ano mal si pravdu, maju fakt vela rovnakych funkcii a tym padom mi to vobec neulahcilo pri rozhodovani. No tebe dakujem za ochotu, velmi si to vazim!

Poslať Napísal: 30 Okt 2019, 19:20 

marekL30 píše:
...ano katusa, isotra je cesky vyrobca, ktory ma predajcov na slovensku...neviem z coho si taka zmatena, ked som ti to vcelku fajn vysvetlil...ale ok, pozri si to..snad tomu lepsie pochopis..

Už viem všetko Marek ;) Pozrela som si celú históriu ich firmy a aj predajcov. Zistila som, že vôbec nebude problém objednať ich, keďže viacerí predajcovia na Slovensku ich ponúkajú, čo je super ;) :)

Poslať Napísal: 04 Nov 2019, 09:08 

Petra práveže by si sa mala ľahšie rozhodnúť...

Predsa aj jedny aj druhe sú veľmi dobré a môžeš sa tým pádom rozhodnúť podľa toho, ktoré sa ti viac dizajnovo páčia.
Keby bol výber na mne, tak by som sa rozhodol pre Setta90...
Mne osobne sa tie viac páčia.

Stránka 29 z 31 [ Príspevkov: 305 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre