Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 66 z 69 [ Príspevkov: 681 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 16 Okt 2019, 09:24 

..hos to už je aj najvyšší čas, lebo tožvie dokedy takto vydrží to počasie..dokedy to bude takto, že ešte relatívne teplo a bez dažďa, to aby si stihol všetko nachystať..
..nejaká grilovačka už ale asi tento rok nehrozí či?..

Poslať Napísal: 18 Okt 2019, 09:47 

NiktoNikto a preco nie.
Mozno este pocasie dobre vydrzi aj tento vikend, aj tieto dni tak mozno by sa este nieco spachat dalo, nejaka ta rozluckova. Predsa len este teploty su v pohode, aj slnko svieti. Ale napriklad sused ten uz ma terasu spratanu. Mali sedenie a uz nie je. Uz hovoril, ze ocakava mraz, tak ze to cele zbalil a neviem ci ted aj lutovat to nebude :mrgreen:

Poslať Napísal: 21 Okt 2019, 09:23 

- my sme tento víkend grilovali ešte na terase, ale už mám v pláne to všetko spratať a nechať ju len tak čistú, nábytok z nej už upracem, už to zazimujeme, predsa len budúci týždeň sa už aj čas bude meniť, tak už bude aj skôr tma, myslím, že celkom fajn sme toho roku potiahli letnú sezónu v tomto smere -

Poslať Napísal: 21 Okt 2019, 11:02 

..spetac ale nebudes nejako cistit pred zimou tu terasu nie?..ze nejako ju na zimu chystat, ci?..

Poslať Napísal: 22 Okt 2019, 07:52 

Rigol a načo by to aj robil? Myslím, že ak má na dvore aj stromy a tak, tak ešte nafúka kopa toho na terasu, aj lístie takže by to bolo zbytočné a potom to len pozametá a tým je to vyriešené 8-)

Poslať Napísal: 23 Okt 2019, 07:05 

..spetac mohol by si mi nieco aj o cene napisat..to by som chcel vediet..lebo zatial mam len ocekovane drevo v tomto smere..ze jak to cenovo vychadza..len tam mam potom obavu, ze ako to bude s farbou..ako zariadit tu starostlivost tak aby drevo bolo furt rovnake ako na zaciatku, ked ho tam dam..

Poslať Napísal: 24 Okt 2019, 17:57 

Brutor cena dreva je v poho. To som aj ja kukal, že to sa dá, len zase nemám záujem aby po troch rokoch napríklad som musel meniť celú terasu. Predsa len tam nejde len o dosky, ale aj celkovo o podklad, o tú prípravu terasy a to neni len tak.

Poslať Napísal: 24 Okt 2019, 20:22 

Podľa mňa je najmä nezmysel to, keď niekto tvrdí, že iný materiál nemôže vyzerať rovnako dobre jak drevo. To je podľa mňa akurát tak neznalosť. :shock:

Poslať Napísal: 25 Okt 2019, 09:46 

labmer akoze mozeme si povedat otvorene tak jak je, ze niekde tie alternativy sa snazia drevo napodobnit, ale vo vysledku to nie je ono, neni to bohvie co na pohlad, preto mozno niekto moze mat taky nazor, ale zase treba hladat ake su moznosti, ake su znacky a asi aj pre toto by som povedal, ze je lepsie ist sa pozriet osobne na to co chceme kupit

Poslať Napísal: 28 Okt 2019, 08:06 

Labmer ja by som povedal, že dokonca v niektorých prípadoch môže aj lepšie vyzerať, napríklad v našom, my máme Timbermax, máme ho pri bazéne a teda vyzerá fakt dobre. Ako nejaké exotické drevo a najlepšie je, že sa nemusím obávať nejakého zadretia do nohy alebo čosi, keď idem do bazéna, keď sa ideme máčať. Aj decká, keď sa naháňajú, tak mám to bez strachu :mrgreen:

Stránka 66 z 69 [ Príspevkov: 681 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre