Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 65 z 69 [ Príspevkov: 689 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 04 Okt 2019, 08:10 

..olipar to áno, nehovorím, že nie..aj ja som pri niektorých veciach musel ak sa hovorí, že naraziť jak kosa na kameň..aby mi niektoré veci došli..aby som si uvedomil, čo ozaj je podstatné, čo by malo byť pre mňa prioritou..

Poslať Napísal: 07 Okt 2019, 07:38 

Panis no ved ano, to aj ja musim povedat, ze v tychto veciach jednoznacne neni cena rozhodujuca. Teda nemala by byt. Ine veci by sme mali stavat do popredia, na inych veciach proste akoby bazirovat alebo jak by som to povedal.
Ja som pysny na neho, ze si spravil podla seba, podla svojho presvedcenia, ze aj keby sa mal na neho niekto hnevat alebo co, tak mu je to jedno, lebo bol presvedceny, ze robi dobre :P

Poslať Napísal: 07 Okt 2019, 14:27 

- prečo by sa mal niekto na neho hnevať a starať sa do toho? šak si vezmi, že sú to jeho peniaze, on na ne robil a nik iný -

Poslať Napísal: 08 Okt 2019, 08:27 

..asi tak..akoze niekedy je fajn dat si predsa poradit a tak..ale odtial potial..su veci kedy sa treba zastavit a nedat si kafrat do niektorych veciach..treba sa potom uz riadit vlastnym presvedcenim..predsa len je lepsie, ked nemusis zakryvat alebo neviem co terasu na zimu aby sa jej nieco nestalo..

Poslať Napísal: 08 Okt 2019, 10:36 

..brani4slav treba si dobre rozmyslieť tieto veci, netreba to uponáhľať, lebo to môže byť problém..ja sa pri dome proste riadim tým, že všetko postupne..veď nikto ma nenaháňa..čo si spravím a kedy si spravím tak to proste budem mať..

Poslať Napísal: 09 Okt 2019, 06:42 

a prečo aj, veď peniaze tiež nepadajú len tak z neba, tiež viem, že veľa vecí sme riešili postupne a vôbec mi to nevadilo, úplne som s tým bol v pohode a aj stále som a keď si vezmeš, terasa proste chceme myslím, že viacerí aby vydržala roky, nejakých desať rokov určite, tak na to musíme brať ohľady, aby to tak aj ozaj vydržalo, aby dážď napríklad doskám neškodil, ale aby im urobil dobre, teda ani nie, že im, ale nám keďže zmyje nečistoty :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 11 Okt 2019, 07:39 

- aj desat rokov myslim, ze je celkom malo, snad minimalne raz tolko, ked uz tak uz - :mrgreen:

Poslať Napísal: 11 Okt 2019, 11:30 

CAUTE AJ NEJAKO TERASU ALEBO PODLAHU PRI BAZENE NEJAKO ZAZIMUJETE? CI NIC SA TOMU NESTANE AK BY AJ NA PODLAHU NASNEZILO ALEBO COSI?
NETREBA SA BAT TAKYCHTO VECI?

Poslať Napísal: 15 Okt 2019, 08:08 

Co tam chces zazimovat?
Malo by to byt riesene tak aby to aj zimu vydrzalo bez ujmy!!!

Poslať Napísal: 16 Okt 2019, 07:01 

Asi tak jak píšeš...Terasa by mala byť urobená tak aby zvládla nápor aj počasia, aj využívania, aj všetko...Pomaly my chystáme dvor na zimu, ale terasou by som sa netrápil...Treba mať istotu, že proste to bude tak aby to vydržalo, že to bude dobre...

Stránka 65 z 69 [ Príspevkov: 689 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre