Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 12 z 12 [ Príspevkov: 115 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Autor Správa
 Poslať Napísal: 02 Sep 2019, 11:18 

to máš pravdu, že by som ti nepovedal Jergy, to je tajomstvo...v takom stave mám stavbu, že cez víkend sme ukladali minky, takže je spravený keramický strop a v stredu príde domiešavač a zalejeme to...potom sa vytiahnú ešte nejaké tri rady, znovu sa zaleje veniec a pôjde sa pomaly na krov a strechu...do zimy to máme snáď zakryté, taká je aj naša vízia...tu máš aj jednu fotku...
Obrázok

Poslať Napísal: 18 Sep 2019, 18:45 

Migi to mas keramicky strop od Wienerbergeru? Dobre vidim a dobre som rozpoznala? Ak ano, tak ste dobre vybrali, lebo od nich sme aj my brali material na cely dom.

Poslať Napísal: 19 Sep 2019, 18:26 

áno Rebeka, dobre si napísala...je to keramický strop od nich..ty sa v tom ako vyznáš...také netradičné za ženu...vy ho máte tiež, keď tak dobre vieš?...lebo inak si to vysvetliť neviem...

Poslať Napísal: 07 Okt 2019, 11:42 

Migi ale my sme uz jeden dom postavili a teraz momentalne staviame druhy, takze uz coto o materialoch viem :D A je pravda, ze v tom prvom baraku mame keramicky strop od nich. Teraz tento druhy staviame iba bungalow, takze tam sa nebude davat, to by bolo predsa zbytocne. Ale tehlu sme brali znovu od nich, kedze mame s nimi len dobre skusenosti ;)

Poslať Napísal: 09 Okt 2019, 14:25 

...tehla je v dnesnej dobe aj najlacnejsia..ved ked som pocul, po com sa predavaju tie porobetonove tvarnice, tak mi az zle bolo...pritom to je riadny bordel (popolcek) a za tolke peniaze...hroza :roll: ...a ked sa jedna o type tehly, tak poradil vam porotherm 30 alebo od nich tu plnenu mineralnou vlnou...ta je uplne topka!...

Stránka 12 z 12 [ Príspevkov: 115 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre