Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 29 z 33 [ Príspevkov: 328 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 30 Sep 2019, 12:07 

HEJ MY SME SI U NICH DAVALI ROBIT SKRINU PRETO VIEM AKO TO TAM CCA FUNGUJE, BOLO TO UZ SICE TROCHU DAVNEJSIE ALE MYSLIM, ZE TIE ZAKLADNE VECI SA NEZMENILI A CO SOM POZERAL AJ FOTKY TAK ICH ROBIA STALE ROVNAKO DOBRE

Poslať Napísal: 08 Okt 2019, 14:55 

mozem ich teda aj niekde vidiet?...ked teda odporucate si porovnat kvalitu tak myslim, ze vidiet take skrine nazivo je najlepsi sposob...

Poslať Napísal: 21 Okt 2019, 00:29 

KDE? POZRI SA AHA KED TUTO MAS NAPRIKLAD PRIAMO FOTKY SKRIN KTORE ROBILI REALNE http://samada.sk/vstavane-skrine-klasicke.html MOZES SI TAM POZRIET, MAJU TAM AKE DRUHY ROBIA, PODLA TOHO TO MAJU ROZDELENE. KEBY SI CHCEL NEJAKU VIDIET NAZIVO TAK SA S NIMI SKONTAKTUJ TI POVEDIA KDE NAJBLIZSIE K TEBE MOZES NEJAKU VIDIET. LEBO SI NEPISAL VOBEC ODKIAL SI TAKZE TI NEVIEM POVEDAT. VLASTNE DOKOPY O TEBE NIC NEVIEM KED SI TO TAK UVEDOMUJEM TERAZ :lol: :lol:

Poslať Napísal: 21 Okt 2019, 13:52 

no ale ceny tam nemaju nikde...

Poslať Napísal: 22 Okt 2019, 11:10 

VED JASNE, ZE NEMAJU LEBO KAZDA TA SKRINA JE PROSTE INA. MATERIAL, SPRACOVANIE, VELKOST, TO SA JEDNODUCHO NEDA NAPISAT JEDNA PAUSALNA CENA, KTORA BY PLATILA PRE VSETKY SKRINE. PRETO SOM PISAL, ZE KED PROSTE CHCES NIECO TAKETO TAK SI TREBA DAT SPRAVIT CENOVE PONUKY

Poslať Napísal: 23 Okt 2019, 08:00 

vcera vecer som tam pisal tak som zvedavy, ze ci mi to spravia...ako rychlo mam cakat, ze sa mi ozvu?..

Poslať Napísal: 28 Okt 2019, 15:11 

KED POZERAM NA TO KEDY SI TO PISAL TAK TO UZ SA TI ASI AJ OZVALI NIE?

Poslať Napísal: 20 Nov 2019, 18:10 

Ahojte prosím vás, chcela by som sa tu poradiť ohľadne vstavaných skríň. Primárne asi odkiaľ ich máte, aké ste mali cenové ponuky, či ste sa rozhodovali medzi viacerými alebo ste si ich dali urobiť hneď v prvej firme a hlavne koľko celý ten proces trval, od toho prvého kontaktu až po samotné zmontovanie skrine. Vďaka :)

Poslať Napísal: 26 Nov 2019, 11:49 

ano, ozvali sa hned za par dni, dohodli sme sa, ze spravia cenovu ponuku... musim povedat, ze som cakal trochu vyssiu palku ale nie je to ako skrina z obchodu to je pravda...uz sa mame dohodnut vlastne kedy ju maju prist zmontovat..

Poslať Napísal: 28 Nov 2019, 09:48 

CAUKO NO KOLKO TO BUDE TRVAT TO JE ASI VIAC MENEJ NA VAS. NIEKTO SI OBJEDNAVA VSTAVANU SKRINU KED PRERABA DOM ALEBO BYT A ESTE TO NEMAJU HOTOVE, TAKZE SA PRAKTICKY CAKA NA NICH. tY ALE KED BUDES CHCIET TAK TO VIES ZBUCHAT RYCHLO. A SAMOZREJME UZ JE POTOM NA TEBE, ZE KEDY SA DOHODNES KEDY VAM TO PRIDU POMERAT A POTOM NAMONTOVAT

Stránka 29 z 33 [ Príspevkov: 328 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre