Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 39 z 41 [ Príspevkov: 403 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 18 Sep 2019, 15:55 

Je veľa toho, ale potom ten výsledok stojí za to 8-)
Síce neviem či by som toto tvrdil keby som si to robil sám :mrgreen:

Poslať Napísal: 19 Sep 2019, 17:03 

Najma pri tej samotnej realizacii je nutne mysliet aj na to, ze je treba aj reviziu komina. Aby vsetko bolo fajn, oficialne aby neboli nejake problemy ani po nejakom case.

Poslať Napísal: 23 Sep 2019, 14:16 

,,,Bryko co nevies?,,,nechapem celkom,,,ja si praveze myslim ze tu dost dobrych rad zaznelo a da sa od nich aj odrazit ze nejake to zakladne rozhodnutie vies urobit,,,klucove je neist do toho na vlastne triko,,,ze si spravis vsetko sam,,,ze si objednas vlozku cez internet alebo nieco podobne,,,lebo to ti moze priniest len zbytocne problemy ktore ta budu stat aj nejake tie peniaze,,,

Poslať Napísal: 24 Sep 2019, 13:40 

Ano, ale neviem napriklad, ze aku krbovu vlozku. Aku velkost, ake presklenie, v tomto sa celkom neviem vyznat, ze co by bolo najlepsie a najma neviem jak si to cele odovodnit. Ci mysliet aj na externy privod vzduchu alebo nie. Ake to ma vyhody pripadne nevyhody a pod :roll:

Poslať Napísal: 25 Sep 2019, 12:03 

Presklenie myslíš, že či z jednej strany alebo z viacerých alebo či s ohýbaným sklom alebo oddeleným? Neviem čo z týchto dvoch vecí ťa konkrétne trápi, pýtam sa preto lebo som si tým prešiel, tak by som ti možno vedel poradiť ;)

Poslať Napísal: 27 Sep 2019, 11:30 

Na tom nie je nič komplikované, keď s týmto si nevieš rady tak sa hneď obráť na nejakého krbára, ktorý ti pomôže.
Vieš si nájsť na nete už aj informácie o tom ako vybrať krbovú vložku, ale podľa mňa to nie je ideálne riešenie sa niečím takým riadiť, je lepšie keď pôjdeš za odborníkom. Za niekým z odboru.
Mne v tomto smere veľmi pomohli v Deltaku, keďže majú ešte aj svoje krbové vložky, tak som sa v tom aj rýchlejšie zorientoval a podarilo sa nám spolu vybrať vložku z ich ponuky ;)

Poslať Napísal: 30 Sep 2019, 10:40 

Niekomu stačí, keď má presklený krb zpredu. Mne sa páči keď je to z troch strán, lebo aspoň je oheň vidieť z každej strany ;)

Poslať Napísal: 02 Okt 2019, 12:23 

niektorí ľudia sa aj boja presklenia z viacerých strán, že čo bude ak praskne sklo alebo čo, ale pritom je to nezmysel, sklo len tak na krbovej vložke nepraskne, je na to vyrabané tak aby odolalo :)

Poslať Napísal: 04 Okt 2019, 10:31 

roman to sú veci, čo si bežne myslia ľudia, čo nemajú s krbom skúsenosť, mám jedného kamaráta, čo tiež mi toto tvrdil, že som blázon, či si neuvedomujem, čo všetko ma bude čakať, že čo ak sklo praskne, alebo sa mi ho nejako podarí rozbiť, alebo že sa deti popália, normálne len hľadaľ dôvody jak ma od toho odhovoriť, aj keď doteraz nechápem s čím mal akože tak zásadný problém

Poslať Napísal: 09 Okt 2019, 06:37 

ľudia, ktorí skúsenosti nemajú tak radi odhovárajú, aj ja som sa s tým stretol, ale pri svokrovi, ale ja som bol rozhodnutý, vedel som viac menej, že čo chcem a za tým som si aj išiel, ja nehovorím môže sa stať, že sklo sa nám raz rozbije, aj niečo také sa stať môže, ale samé od seba sa to určite nestane a zase decká, tie vedia, že okolo krbu sa motať nemajú, tak dúfam, že oni by sa o niečo také nepričinili :mrgreen:

Stránka 39 z 41 [ Príspevkov: 403 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre