Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 3 z 3 [ Príspevkov: 27 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Autor Správa
 Poslať Napísal: 12 Sep 2019, 16:06 

Sichinka a skusala si si ju pozriet cez vizualizacny pristroj, ktory maju na stranke wienerberger.sk? Tam sa da konkretna skridla nastavit na dom a tym padom budes vidiet, ako bude vyzerat aj v skutocnosti.

Poslať Napísal: 13 Sep 2019, 08:57 

...ahojte...videla som na internete, ze spolocnost Tondach teraz predava palenu skridlu za polovicne ceny...oplati sa v tejto zlave kupovat?...je to taka ista kvalita, ako tie ostatne alebo je o nieco slabsia?...oni maju stale takto na konci leta taketo zlavy alebo iba tento rok?...

Poslať Napísal: 20 Sep 2019, 08:23 

Šichinka okey, tak to som rád. Tým pádom sa tým vôbec nemusíme zaoberať. A čo sa týka tých fotiek, tak túto si tiež videla?
Obrázok
Lebo na tejto fotke podľa pekne vidieť, ako vyzerá škridľa Mediteran Plus od Tondachu.

Poslať Napísal: 26 Sep 2019, 10:40 

Prečo si myslíte, že je lepšia škridľa? aké má výhody oproti plechu?
Moji rodičia mali napríklad celý život len plechovú strechu a nejako sa nesťažovali. no my stále uvažujeme.

Poslať Napísal: 01 Okt 2019, 10:33 

dero túto som nevidela, tá sa mi nejako nezobrazila na googli, keď som hľadala rôzne fotografie a obrázky. ale krásne vyzerá, že? :) ;) už sme pre ňu na 100% rozhodnutý, už ju musí len muž objednať :) som rada, že zase ďalšiu vec máme doriešenú.

Poslať Napísal: 14 Okt 2019, 11:13 

Šichinka áno, pekná je! Dobre ste sa rozhodli. A ozik koľko cca vychádza táto škridľa? Máte zistenú už aj cenu?

Poslať Napísal: 17 Okt 2019, 11:57 

samozrejme dero, že mám zistenú cenu. to bola prvá vec, ktorú som si hneď zisťovala. nechcela som predraženú strešnú krytinu, predsa len je to veľká investícia. cca 3 000€ ma výjde, kedže m2 stojí cca 14,90€ a my máme veľkú strechu + ešte nejaké to príslušenstvo.

Stránka 3 z 3 [ Príspevkov: 27 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre