Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 5 z 11 [ Príspevkov: 109 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sadrokarton - čím maľovať
 Poslať Napísal: 05 Sep 2019, 12:12 

Celkom hej, akoze videl som aj drahsie, to je podla mna taka bezna cena. Ale si nenapisal kolko vam to schlo. Vies aby som vedela aspon priblizne kolko krat za den sa mi to podari pretriet. Lebo viem, ze su aj take co schnu aj 24 hodin, to je podla mna strasne vela

Poslať Napísal: 06 Sep 2019, 13:03 

jaj sorry nevsimol som si. som sa tu rozhorcoval nad tou debatou o cene :roll: na dotyk uz mas farbu suchu za hodinu a na pretieranie dalsou vrstvou uz za tri hodiny. a nepisal som to tu predsa len? ci to sa mi len zda :?

Poslať Napísal: 09 Sep 2019, 07:39 

s dobrou farbou mas za den vymalovane v pohode. ono je fajn sa neriadit len cenou, vziat tu najlacnejsiu, kedze nemusi ani kryt tak ako by clovek cakal a casom sa moze drolit

Poslať Napísal: 09 Sep 2019, 13:13 

Vidíš tak to nebolo také ťažké :D Ja som nechcel niekoho akože naštvať alebo čo, len som chcel vedieť čo stojí. Aj keď áno možno to nie je najpodstatnejšia otázka ale je normálne sa spýtať čo daná vec stojí ak ju máš v pláne kúpiť nie?

Poslať Napísal: 09 Sep 2019, 14:18 

Nic v pohode, ked sa k tomu nejako dopracujeme tak sa nic nedeje :lol: :lol: Neviem, ze by si mi to pisal ak aj hej tak som zabudol takze v tom pripade sa ospravedlnujem :D A mas to odskusane? Da sa to za tie tri hodiny pretierat? Nie je to este mokre?

Poslať Napísal: 10 Sep 2019, 14:08 

pravda ako ked mas dobru farbu, ze proste sa ti podari kupit alebo si takto nechas poradit tak vies mat vymalovane rychlo. len treba zvolit aj spravnu farbu podla povrchu, ktory chces malovat aby ti potom aj co najdlhsie vydrzala. ok ano je to normalne ved ja ti to nijako nevycitam len akoze nemam rad ked tvrdis nieco na co nemas proste nejake dokazy, lebo vies hovorit, ze je nieco drahe a pritom to tak ani nie je. jasne ano mam to odskusane, tiez som takto potreboval pretierat viackrat takze hned po troch hodinach som isiel na to a bolo to v pohode

Poslať Napísal: 10 Sep 2019, 14:47 

pocuvaj a hentou farbou sa dal malovat aj priamo na ten sadrokarton?

Poslať Napísal: 11 Sep 2019, 20:01 

jasnacka, preco by sa nedalo? akoze najlepsie je ked na tom este nieco mas ale da sa aj na sadrokarton s nou malovat. ja som si tiez zistoval na co vsetko sa da pouzit, je tam sadrokarton, omietky a stierky, tapety, betonove murivo, drevene stavebne prvky tak hadam ti to pomoze

Poslať Napísal: 12 Sep 2019, 13:01 

aha, ok vdaka. a vydatnost je prosim aka?

Poslať Napísal: 12 Sep 2019, 13:19 

Pouzitelnost ma ako teda siruku, co je fajn. Ako si sa k nej vlastne dostal, bo si nespominam, ze by som sa s takou niekde stretol. To je nejaka novinka?

Stránka 5 z 11 [ Príspevkov: 109 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre