Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 4 z 4 [ Príspevkov: 37 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Autor Správa
 Poslať Napísal: 24 Sep 2019, 03:17 

Fúha, vďaka hosť, že si mi to tu tak brutálne vypísal. To som po pravde nečakal, že sa tu niekto taký nadupaný nájde. Idem si to prečítať a potom sa už dúfam rozhodnem na 100% pre nejaký kotol.

Poslať Napísal: 26 Sep 2019, 12:27 

Pokiaľ je tvrdohlavý Valéria, tak ani teraz si neprizná chybu a bude sa tváriť, ako keby nič. Ale tak to je už úplne jedno. Dôležité je to, že obidvaja máme kvalitný kotol super značky!

Poslať Napísal: 04 Okt 2019, 11:31 

@lusco daj vediet, pre ktory si sa rozhodol, ok?...

Poslať Napísal: 20 Okt 2019, 20:53 

Už ti to Tomáš môžem aj napísať, keďže už som rozhodnutý. Vybral som ten CGB-2. Na ten mi aj kamarát povedal, že pre môj dom bude lepší a to ma viac menej presvedčilo. Už to len všetko doriešiť s firmou Wolf a bude to 8-)

Poslať Napísal: 01 Nov 2019, 22:18 

CAUTE.
MNA BY ZAUJIMALO AKY KOTOL BY STE MI PORADILI DO MENSIEHO RODINNEHO DOMU V KTOROM BUDE BYVAT IBA ZENA?
CHLAPA ZATIAL NEMAM A POTREBUJEM TAKY TYP KURENIA KTORY BUDEM ZVLADAT SAMA.
PENIAZE NEHRAJU ROLU.
POTREBUJEM FAKT KVALITU A HLAVNE TAKY KOTOL ABY SOM HO VEDELA OVLADAT.
DAKUJEM

Poslať Napísal: 09 Nov 2019, 17:13 

Sisa teraz napríklad firma Wolf predstavila novinku - kondenzačný kotol FGB(K)24. Má mnoho výhod:
- najrýchlejší nábeh teploty pri prietokovom ohreve vody (len 41 sekúnd pri dT 30K a studenom výmenníku)
- minimálny tlak vody pri prietokovom ohreve len 0,3 baru
- emisná trieda NOx 6
- malé rozmery, nízka hmotnosť a veľmi tichá prevádzka
- zabudovaná ekvitermická regulácia s podsvieteným displejom s jednoduchou možnosťou rozšírenia regulácie
- vysoká úroveň štandardnej výbavy
- obehové modulačné čerpadlo s vysokým výkonom a účinnosťou (výkon čerpadla 1750 l/hod. Prenesený výkon až 20kW pri tlakovej strate 450 mbar a dT 11K)
- stály dostatok teplej vody, prietok vody v rozsahu až 14,4 l/min
- energetická trieda A+ a iné...

Neviem, či ti tieto vlasnosti budú niečo hovoriť ale to najdôležitejšie je, že sa ľahko ovláda. Môžeš ho ovládať aj zo smarfónu 8-)

Poslať Napísal: 15 Nov 2019, 11:16 

@lusco parada, dobry vyber!...s nimi to bezproblemov doriesit, oni su super...tak ti prajem, nech to dobre dopadne...maj sa pekne...

Stránka 4 z 4 [ Príspevkov: 37 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre