Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 62 z 63 [ Príspevkov: 622 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 59, 60, 61, 62, 63  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 28 Aug 2019, 11:06 

Caute citam tu mnoho nazorov do coho ist a neist.
Stotoznujem sa s tym ze je potrebne mysliet na to jak bude terasa vyuzivala alebo teda podlaha pri bazene. Ak su v rodine deti tak treba najma na to prihliadat. Syn ten dlho rozmyslal co da k bazenu. Bol aj pre drevo nakloneny, az kym vnucka neprisla domov s tym, ze jej zadrelo, ked sa hrali pri bazene. O to drevo je nutne sa starat aby neboli problemy a nie kazdy ma ten cas na to. Preto sa rozhodol, ze bude hladat ine varianty, prioritou pre neho bolo to aby nebolo potrebne sa o tu podlahu starat, aby nebol toho otrokom a aby deti sa tam mohli hrat ;)

Poslať Napísal: 04 Sep 2019, 07:21 

Je to záruka presne na to, na čom množstvo iných dosiek troskotá. Čo je pri iných značkách a doskách kameňom úrazu.
Takže tú záruku ocení z môjho pohľadu každý človek, máš to takú akoby zábezpeku keby náhodou sa niečo stane ;)

Poslať Napísal: 04 Sep 2019, 08:51 

..ked neni drevo dobre opracovane a dobre prelakovane, tak toto je uplne normalne..bezne, ze nieco take sa moze stat..takze ozaj je nutne si to dobre premysliet..

Poslať Napísal: 06 Sep 2019, 08:03 

Marti_n tak nastastie na hento prisiel skor ako to vyriesil. Ze vopred vedel sa zariadit.
Lebo vnucka s tym prisla od nejakej kamaratky, kde maju drevo pri bazene. Preto uz aj teraz v lete, ked chodila sa k tej kamoske kupat, tak chodila len obuta, lebo sa bala, aby jej zase nezadrelo. A chcel sa tomu zase doma vyhnut, co teda mu kvitujem ;)

Poslať Napísal: 09 Sep 2019, 10:35 

Ked som ja bol dieta, tak nieco hentake som vobec neriesil, nevadilo mi to.
No dnes su tie deti uz ine a jasne, ze niekomu to moze vadit, tak preco sa tomu nevyhnut ked sa to da :-)

Poslať Napísal: 09 Sep 2019, 12:21 

Čau marti_n..je to normálne, ale aj keď lak už je popraskaný, tak to dokáže byť nepríjemné..preto je lepšie sa tomu vyhnúť..ja by som asi nemal dnes nervy na to aby som permanentne niečo drhol, kefoval a potom prelakovával na novo..

Poslať Napísal: 10 Sep 2019, 11:04 

možno keď raz budeš na dôchodku, tak sa budeš na to inak dívať..a ja možno tiež..ale aj ja to momentálne vnímam, že je to dosť otravná záležitosť..je to fakt len pre niekoho kto má kopu času a nevie čo s ním..ja zatiaľ mám furt čo robiť..veď okolo domu je kopu roboty a to rôznej..že fakt niekedy pomaly neviem čo skôr a to nemusím mať ani drevo na terase..

Poslať Napísal: 10 Sep 2019, 11:42 

Ahojte ako tak citam, tak mnohi uz mate toto vyriesene, alebo ste na ceste k tomu, no ja bohuzial som sa este nikam neposunula, musela som terasu odlozit aj s drahym na vedlajsiu kolaj a museli sme pomahat nasim s domom, cize nase plany museli chvilu pockat. Konecne sme dokoncili u nasich co bolo treba a mozeme sa venovat nasmu hniezdocku dalej. Dufam, ze este to nejako stihneme s tou terasou do konca roka dat dokopy. Viete mi prosim niekto napisat ako je to s cenami co sa tyka realizacie terasy? Kolko si tak pytaju majstri za robotu?

Poslať Napísal: 16 Sep 2019, 07:49 

agátka myslíš, že čisto za prácu? veľmi ide o to, kto by ti to robil, nejakú tú montáž vieš si zariadiť aj sama, respektíve tvoj muž, len skôr ide o kvalitu tej montáže, nie o cenu ;)

Poslať Napísal: 16 Sep 2019, 10:45 

Všetko záleží od toho, či zvlášť kupuješ dosky a zvlášť montáž, alebo či oboje od jednej firmy. Povedal by som, že keď si to vybavuješ všetko naraz cez jednu firmu, tak je to lepšie a vyjde ťa to aj lacnejšie o niečo ako keby zvlášť a hlavne je to bez starostí.

Stránka 62 z 63 [ Príspevkov: 622 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 59, 60, 61, 62, 63  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre