Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 27 z 28 [ Príspevkov: 271 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 23 Aug 2019, 12:45 

servuste ludia...my mame od nich zaluzie dlhe roky...tak ak by niekto potreboval rady, tak kludne..musim uznat, ze to je kvalitny vyrobca tienenia...a stale idu dopredu, takze teraz maju isto este lepsiu tieniacu techniku...

Poslať Napísal: 26 Aug 2019, 08:50 

ahojte! vidím, že tu viacerí máte od nich tienenie. mňa by ale zaujímalo, či máte niekto aj podomietkový purenitový box, ktorý taktiež vyrábajú a ponúkajú? na stránke majú napísané mnohé výhody ale neviem, či to je potrebné mať alebo nie, hm? vie mi niekto ohľadom tohto poradiť? ďakujem :)

Poslať Napísal: 26 Aug 2019, 11:52 

Pekný deň Šichinka...

A to čo prosím ťa je? O tom som ešte nič nepočula a pritom exteriérové žalúzie na oknách máme. Ďakujem ti za vysvetlenie...

Poslať Napísal: 27 Aug 2019, 12:48 

JanosikPabo, ano bol, tie o ktore som mal zaujem nemali akurat na sklade ale vzorku mali, takze som si ich pozrel na zivo a kedze sa mi pacili, tak som si ich dal rovno objednat. nastastie som mal so sebou aj rozmery napisane. aspon tam nemusim na viac krat behat.

Poslať Napísal: 27 Aug 2019, 13:14 

Miriam Hvolková podomietkový purenitový box je tepelnoizolačný box pre vonkajšie žalúzie je kvalitatívne prepracovaný prvok stavby, ktorý prináša mnoho užitočných efektov. Vyplýva predovšetkým z vlastností materiálu PURENIT, z ktorého sú tieto boxy vyrobené. Izolačné boxy sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči mnohým vplyvom (tlak, teplota, vlhkosť a pod.). Sú pevné a ľahké. Purenit sa vyznačuje minimálnou tepelnou dilatáciou a odolnosť voči horeniu je B2 podľa DIN 4102-1. Tieto boxy zo zdravotne nezávadného recyklovateľného materiálu môžu byť vyrobené v rôznych rozmeroch a variantoch. Toľko o tom, čo to je 8-)

Poslať Napísal: 29 Aug 2019, 13:05 

Dero...

Takže každý človek, ktorý sa rozhodne pre vonkajšie žalúzie musí mať aj tento box? Správne tomu rozumiem? Sú ešte nejaké výhody, ktoré si mi tu nespomenul?...

Poslať Napísal: 03 Sep 2019, 12:48 

miriam, už ti to tu nebudem vysvetlovať, keďže dero ma predbehol a úplne dobre ti to tu opísal. lepšie by som to asi ani ja nezvládla :D

Poslať Napísal: 06 Sep 2019, 10:54 

vôbec mi to nevadí...keby som si všimol, že to tam majú napísané, tak si to sám pozriem a vôbec vás s tým neobťažujem...o koľko to bolo drahšie, vieš ešte?...

Poslať Napísal: 09 Sep 2019, 12:41 

Miriam Hvolková skôr by som to povedal tak, že to síce nie je podmienkou ale je dobré, keď sa ľudia pre to rozhodnú. Asi všetky výhody som ti tu vypísal. O iných už ani ja neviem 8-)

Poslať Napísal: 10 Sep 2019, 11:04 

Alojz-cho tak si dobre pochodil 8-) Je fajn, že si to mal všetko so sebou. A koľko ti povedali, že bude trvať dodanie? Nejaký mesiac či dlhšie? Ja si už ani nepamätám, koľko sme my čakali :D A aj si zálohu musel zaplatiť, že?

Stránka 27 z 28 [ Príspevkov: 271 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre