Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 12 z 12 [ Príspevkov: 114 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vetranie a rekuperácia
 Poslať Napísal: 02 Sep 2019, 14:15 

Caute, viete mi niekto povedat, ci tato spolocnost bude v blizkej dobe na nejakej vystave? Chcel by som sa priamo ich ludi popytat na nejake veci, kedze na 90% som rozhodnuty pre ich vetraciu jednotku. A na druhej strane sa rad dozviem aj nejake ine informacie, ktore neviem. Snad mi niekto odpovie, dik

Poslať Napísal: 03 Sep 2019, 09:35 

Lipa2 píše:
Caute, viete mi niekto povedat, ci tato spolocnost bude v blizkej dobe na nejakej vystave? Chcel by som sa priamo ich ludi popytat na nejake veci, kedze na 90% som rozhodnuty pre ich vetraciu jednotku. A na druhej strane sa rad dozviem aj nejake ine informacie, ktore neviem. Snad mi niekto odpovie, dik

Áno, budú 13.9.2019 na EXPE (Empíria EXPO, Piešťany). Budú tam experti z oblasti vykurovania, vetrania a plošných sálavých systémov. Tak si to nenechaj újsť a choď sa ich popýtať na veci, ktoré ťa zaujímajú!

Poslať Napísal: 10 Sep 2019, 08:16 

Vdaka Viechman, isto pojdem! Tento vikend mam aj volny, tak to dobre vyslo. Dik este raz!

Poslať Napísal: 13 Sep 2019, 07:02 

@Kamilla271188: niektore zariadenia Wolf sa mozu doplnit o pridavnu riadiacu dosku a pomocou nej si clovek moze zvolit aj spominany CO2 snimac (snimac oxidu uhliciteho), ktory pomaha k tomu, ze ked sa v dome nachadza viac osob a tym padom sa tam vytvara viac CO2 tak ten snimac to zaznamena a automaticky zvysi vetranie.

Stránka 12 z 12 [ Príspevkov: 114 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre