Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 38 z 38 [ Príspevkov: 380 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 20 Aug 2019, 07:44 

...Kunkur...hrdzavenie vlozky? O tom som nepocul, ze by nieco take bolo mozne. Ale myslim, ze pri novych vlozkach to hadam nie je realne.

Poslať Napísal: 21 Aug 2019, 19:30 

Vraj pri liatinovej je toto možné, ako som ti písal ja som o tom len počul. Našťastie vlastnú skúsenosť nemám. Preto je vraj dobré aby mala vložka antikoróznu ochranu, keď už tak aby takýto problém nenastal. Lebo riešiť to si myslím, že nie je vôbec príjemné :|

Poslať Napísal: 22 Aug 2019, 13:49 

Stať sa môže hocičo, preto môj názor je taký, že je dobré obrátiť sa na krbára už len s výberom vložky.
Pre niekoho je to nákup ako každý iný, že prečítam si niečo o tom, pozriem parametre a objednám cez nejaký eshop, ale neuvedomujeme si, že nesprávna kúpa čo všetko môže pre nás znamenať!

Poslať Napísal: 27 Aug 2019, 11:01 

Bingo. Je toho kvantum, čo sa môže stať. Mne krb robila firma Deltako a myslím, že som urobil dobre, že som to neriešil na vlastnú päsť. Že som nešiel strmhlav do toho, že sám si to vybavím.
Pretože už len to poradenstvo a odborné rady, pri výbere vložky podľa mňa sú potrebné. Tam to všetko začína.

Poslať Napísal: 28 Aug 2019, 11:53 

Marek presne to, že stačí ak nebude z kvalitného materiálu a môže byť problém.
A teda ja by som niečomu takému čeliť nechcel!

Poslať Napísal: 04 Sep 2019, 11:53 

Skusme si polozit otazku ci by niekto chcel tomu celit. Ci by chcel niekto sa s niecim takym stretnut.
Podla mna nik.
Pretoze by to boli problemy a najma vydavky navyse. Sice stavba krbu netrva dlho, ale absolvovat to viackrat len pre zle rozhodnutie, to by som teda nechcel.

Poslať Napísal: 09 Sep 2019, 07:22 

Stavba trvá tak dva dni, max. tri. Záleží to od mnohých faktorov.
Ale hej keby som si predstavil, že stavať a potom to zase búrať a na novo to je kopa výdavkov navyše a úplne zbytočných, keď vieš, že vieš tomu predísť :roll:

Poslať Napísal: 10 Sep 2019, 07:32 

aj vydavky aj nervy, je toho kvantum, moj nazor uz roky na tieto veci je taky, ze staci veci urobit raz a poriadne, je to najlepsie podla mna z kazdeho pohladu aj smeru ;)
sam viem, ze lakave su ceny krbovych vloziek niektorych, ze proste za par stoviek clovek zozenie, lenze treba si polozit otazku ci to stoji za tych par usetrenych penazi

Poslať Napísal: 16 Sep 2019, 13:43 

Čau - raz a poriadne. To jo. Len keď na začiatku nevieš čo a ako. Akým smerom sa vybrať, že čo vybrať, čo kúpiť. Ako odhadnúť kvalitu. Tak to neni také jednoduché.
Viem to sám, že som tápal ešte pred nedávnom, niekoľko mesiacov dozadu. Myslel som, že nie je nejako náročné dať si v hlave dokopy to, že aké kúrenie, ako krb vyriešiť.

Poslať Napísal: 17 Sep 2019, 14:27 

Ludislav necudujem sa ti ze si sa takto rozhodol. Ze si si s tym nevedel poradit sam, ked citam tuto diskusiu tak aj ja trochu som zmateny a nemam tusenia jak sa rozhodnut kade sa vybrat akym smerom.
Je tych informacii na mna celkom dost na jeden krat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stránka 38 z 38 [ Príspevkov: 380 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre