Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 43 z 43 [ Príspevkov: 429 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 39, 40, 41, 42, 43

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krbová vložka na bungalov
 Poslať Napísal: 23 Aug 2019, 07:56 

..brutor je to nezmysel takéto veci si myslieť. predsa aj tí krbári museli prejsť rôznymi vecami aby vedeli to čo vedia. museli sa oboznámiť s mnohými spôsobmi stavby krbu aby mohli robiť to čo robia. keby to bolo všetko také jednoduché, tak by takí odborníci ani nemuseli byť. ale sú, lebo easy to nie je. nám šak robila krb firma Deltako a teraz pred mesiacom cca som ich aj kamošovi odporučil, keďže som bol s ich službami v pohode. a čo som si všimol, keď som to s ním kukal, tak majú v ponuke aj nové krbové vložky, aké nemali,keď som ja kupoval :)

Poslať Napísal: 26 Aug 2019, 09:04 

Aké nové? Čo môže byť na nich nové?

Poslať Napísal: 27 Aug 2019, 09:36 

..nad ohniskom je nová technológia, ktorá sa nazýva Smart Smoke System. a práve tá zvyšuje účinnosť krbu a taktiež aj znižuje teplotu dymu. čo je podľa mňa veľkou výhodou a najmä tie nové krbové vložky podľa toho, čo som si o tom čítal na webe tak sú zabezpečené tak aby sa nestalo, že by dym unikol do miestnosti

Poslať Napísal: 28 Aug 2019, 11:03 

S tou firmou co si pisal som sa aj ja stretol tento rok na jednej vystave. Je pravda ze tie krbove vlozky su fakt prepracovane ze su kvalitne.
Preto sme aj jednu vybrali. Mna prave toto oslovilo ze aky system ma ten krbova vlozka a ake vyhody to mne moze priniest a zaroven este ked ta vlozka dobre vyzera ze to super v interieri vynikne. Posielam vam fotku co som si urobil na tej vystave co sme boli kde som sa o tom dozvedel viacej ;)

Obrázok

Poslať Napísal: 03 Sep 2019, 20:48 

Ako to je možné, že nevnikne dym do priestoru?
Vieš mi to nejako bližšie popísať a vysvetliť? Dík aj za tú fotku, to bolo kedy?

Poslať Napísal: 04 Sep 2019, 10:09 

...v takomto prípade sa bavíme o krbe so šamotovým ohniskom a s akumulačnými prstencami, ktoré sú nad ohniskom umiestnené. pri otváraní dvierok sa klapka prívodu externého vzduchu zatvorí a to zabraňuje zadymeniu do miestnosti.

Poslať Napísal: 06 Sep 2019, 08:00 

Neviem ci si to vies celkom predstavit podla toho, co ti vyssie Hrbol napisal. Pokial nie tak skus pozriet toto https://www.krby-deltako.sk/krbove-vloz ... ollection/ ;)
Tam to mas presne popisane, ze ako to je, ako to cele funguje ten system, ale vyhody to so sebou prinasa a tiez tam mas aj tie samotne krbove vlozky, ktorych sa to tyka ;)

Poslať Napísal: 16 Sep 2019, 10:30 

Toto čo si pridal je už tak prepracované, celý ten systém, aj to otváranie a zatváranie, že za tie peniaze podľa mňa tie vložky bez pochýb stoja. Že sa to oplatí.
Ale tak to najskôr musí človek pochopiť, čo to znamená dobré kúrenie, čo to znamená kvalita v takomto smere aby sa dokázal dobre rozhodnúť!

Poslať Napísal: 17 Sep 2019, 09:21 

dlho som tu nebol :D no mozem povedat, ze o tej firme, co tu niekto pridal fotku vlozky, tak o tej som pocul a neraz a mam s nimi aj vlastnu skusenost, ak by teda niekto chcel pocut moj nazor moj pohlad ;)
ja som sa k nim dostal na zaklade toho, ze maju vela skusenosti ohladne stavieb krbov ;)

Stránka 43 z 43 [ Príspevkov: 429 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 39, 40, 41, 42, 43

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre