Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 4 z 4 [ Príspevkov: 40 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Autor Správa
 Poslať Napísal: 29 Aug 2019, 10:52 

TomášMark píše:
@kimona aby si si to vedela lepsie predstavit, tak ti pridavam obrazok jednotlivych prvkov montovanych schodov...takto nejako to vyzera, ked su rozobrate... 8-)
Obrázok

aha, to takto vyzerá. no dobré vedieť, lebo doteraz som si ich predstavovala úplne inak :D vyzerá to ako nejaká lego skladačka :D :D a od koho by sme si ich mohli objednať, keby sme sa teda rozhodli pre také? ktorá firma ich vyrába? lebo zase ďaleko sa mi cestovať nechce :D

Poslať Napísal: 29 Aug 2019, 14:40 

@dero aj v Cesku aj na Slovensku...v Cesku maju viac vyrobnych zavodov a na Slovensku maju len jeden a to v Trencine...oni su len vyrobcovia a montaz chodi robit firma, ktoru si zakaznik najde ale mu stavebniny nejakych poradia, odporucia...

@kimona heh, no vyzera to ako skladacka, to mas pravdu...vyraba ich Presbeton a oni ich distribuuju inym stavebninam a dodavatelom, u ktorych by si si ich vedela kupit alebo teda objednat...staci ked si pozriet na ich webe, kto v tvojom okoli predava ich produkty a nemusis vobec daleko cestovat...snad som nic nepoplietol a dobre som ti to vsetko napisal...

Poslať Napísal: 30 Aug 2019, 06:36 

zdravim, chcel by som sa spytat na tieto montovane schody kedze momentalne premyslam, ze by som ich bral ako variantu schodov do prevadzky mojej zeny, ta si teraz bude otvarat taky maly bazar s oblecenim zboku jednej bytovky. chcem sa ale spytat, neviem ako to funguje, to vyrabaju rozmerovo akoze presne na objednavku alebo maju oni nejake svoje standardne rozmery?

Poslať Napísal: 30 Aug 2019, 08:42 

Servus Bandita, čo sa týka rozmerov mont. schodov, tak keď sa bavíme o schodoch, ktoré vyrába Presbeton, tak oni majú nejaké rozmery, z ktorých si zákazník musí vybrať. No sú to viac menej typizované, takže by vám mali sedieť. Schodiskové stupne majú rozmery: hĺbka 300, 350 a 400mm, hrúbka 80mm a maximálne dĺžka 2 450mm. Podesta má max. rozmer 2 450 x 2 200mm, hrúbka 80mm. Schodnice - prierez 120 x 170mm - pre hĺbku schodiskových stupňov 300 alebo 350mm, výška stupňa 170mm. Ale vyrábajú aj prierez 150 x 250mm, pre hĺbku schodiskových stupňov 350mm. A podpera má prierez 120 x 120mm. Ty už máš odmerané, aké tam potrebujete?

Poslať Napísal: 30 Aug 2019, 12:34 

V Trenčíne majú výrobný závod Tomáš? Vidíš, to som ani nevedel. Dobré vedieť! Vďaka to si už zistím a objednám. Tie najpodstatnejšie veci som od teba zistil, díky. Maj sa!

Poslať Napísal: 30 Aug 2019, 22:54 

Fu vdaka za info, som ani necakal, ze to bude take presne :D Zatial som to praveze este nemeral lebo som nevedel akym stylom robia. Zajtra to hned pomeram a uvidim ake nam tam budu najlepsie sediet. A pri tychto schodoch treba nejako cakat na vyrobu ci mavaju normalne klasicky u predajcu?

Poslať Napísal: 31 Aug 2019, 11:37 

Som ťa šokoval, čo? Ale tak to majú, tak aby si sa vedel zariadiť. To na objednávku robia. Predajcovia toľko schodov nebudú držať na sklade. To máš ako s dlažbou a inými takýmito veľkými položkami.

Poslať Napísal: 31 Aug 2019, 12:48 

@dero hej maju tam vyrobny zavod...v pohode, nemas zaco...keby nieco, tak sa ozvi...cauko...

Poslať Napísal: 03 Sep 2019, 09:56 

Mam to pomerane, uz viem asi ktore, nevies nahodou, ze za kolko ich mozem cakat?

Poslať Napísal: 03 Sep 2019, 12:17 

Ste cez víkend merali, čo? Keď to už máte. No to ti presne neviem povedať, lebo záleží od toho, u ktorého predajcu si to budeš objednávať a koľko im to bude trvať, pokiaľ zadajú objednávku a náledne za koľko im to príde. Vyrobené ich presbeton bude mať isto za chvíľu, to dlho netrvá len tá doprava a to všetko okolo toho. Ale to ti priamo predajca povie koľko budete musieť čakať.

Stránka 4 z 4 [ Príspevkov: 40 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre