Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 12 z 13 [ Príspevkov: 122 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Albero nábytok
 Poslať Napísal: 22 Júl 2019, 10:48 

Miryno25.2 :) Fuha, tak to sa fakt cudujem. Lebo ja po robote som total mrtva ked pridem domov a ledva nieco pozehlim a poupratujem. A to keby mam chodit kazdy den este po obchodoch, tak by som potom doma nic nespravila. Ale tak je fajn, ze je taka sikovna. Asi ma baterky v sebe niekde ukryte :lol:

Poslať Napísal: 29 Júl 2019, 06:30 

ako musim uznat, ze Albero nabytok je jeden z najlepsich nabytkov v Bratislave..ked sme si zariadovali dom, tak sme toho dost pobehali ale u nich sme toho vybrali najviac...maju rozne dizajnove kusky a co je dobre, je ze nemaju privysoke ceny...rozhodne ako tu uz mnohi napisali, tak sa oplati ist pozriet...je to jeden velky obchod v ktorom maju vsetko mozne od malych policiek po kuchynske linky, atd...

Poslať Napísal: 09 Aug 2019, 11:44 

Dani_ca16 píše:
Miryno25.2 :) Fuha, tak to sa fakt cudujem. Lebo ja po robote som total mrtva ked pridem domov a ledva nieco pozehlim a poupratujem. A to keby mam chodit kazdy den este po obchodoch, tak by som potom doma nic nespravila. Ale tak je fajn, ze je taka sikovna. Asi ma baterky v sebe niekde ukryte :lol:

..heheh, to si niekedy aj ja myslim, ze ma baterky v sebe, ktore si asi v robote potajomky dobija :lol: :lol: :lol:..

Poslať Napísal: 13 Aug 2019, 14:19 

Igy píše:
ako musim uznat, ze Albero nabytok je jeden z najlepsich nabytkov v Bratislave..ked sme si zariadovali dom, tak sme toho dost pobehali ale u nich sme toho vybrali najviac...maju rozne dizajnove kusky a co je dobre, je ze nemaju privysoke ceny...rozhodne ako tu uz mnohi napisali, tak sa oplati ist pozriet...je to jeden velky obchod v ktorom maju vsetko mozne od malych policiek po kuchynske linky, atd...

Servus, da sa u nich objednat nabytok aj online cez internet? Ponukaju internerovy predaj? A ak nie, tak ponukaju aspon dopravu? Alebo ako si clovek od nich odvezie zakupeny nabytok?

Poslať Napísal: 16 Aug 2019, 10:50 

nazdar kamo, nie oni internetovy predaj nemaju...ako stranku maju dobre spracovanu, tam maju skoro vsetok nabytok co ponukaju ale vybrat si musis ist priamo k nim do predajne a taktiez aj objednat...co sa tyka dovozu, tak to je jasne, ze zabezpecuju...dokonca aj vynos a montaz ponukaju...toho sa nemusis bat, ze by si to nemal ako dopravit do bytu/domu...s nimi sa da dohodnut na vsetkom...

Predmet príspevku:
 Poslať Napísal: 22 Aug 2019, 08:21 

Igy píše:
nazdar kamo, nie oni internetovy predaj nemaju...ako stranku maju dobre spracovanu, tam maju skoro vsetok nabytok co ponukaju ale vybrat si musis ist priamo k nim do predajne a taktiez aj objednat...co sa tyka dovozu, tak to je jasne, ze zabezpecuju...dokonca aj vynos a montaz ponukaju...toho sa nemusis bat, ze by si to nemal ako dopravit do bytu/domu...s nimi sa da dohodnut na vsetkom...

Okey, dik za odpoved. Skoda, ze nemaju internetovy obchod, lebo som si celkom zvykol objednavat vsetko cez net. Ale zase na druhej strane, nabytok asi nie je najlepsie len tak objednat a nevidiet. Vedia, preco to tak maju. A iba v BA maju predajnu?

Poslať Napísal: 23 Aug 2019, 12:49 

@chico103 jj iba tam maju predajnu...ale je obrovska..ani sa necudujem, ze inde nemaju, kedze tuto jednu maju uplne dostacujucu si myslim...

Poslať Napísal: 26 Aug 2019, 11:51 

Pekný deň..

Dúfam, že tu dostanem odpoveď na moje otázky. Chcela by som sa spýtať, koľko sa platí za dopravu v Albero nábytku? Účtujú si od kilometrov alebo majú pevne stanovený cenník? Bývam pri Trnave v jednej dedinke a v tomto nábytku by som chcela kúpiť sedačku a konferenčný stolík, len ho nemám potom ako previezť. A preto potrebujem vedieť, či si zajednať nejakého externého prepravcu alebo to vyriešiť priamo cez nich. Ďakujem za odpoveď...

Poslať Napísal: 27 Aug 2019, 10:58 

@Miriam Hvolková cennik maju nasledovny: Bratislava - Petrzalka, Karlova Ves, Jarovce, Rusovce - 25€, Bratislava ine mestske casti - 35€, a mimo Bratislavy si uctuju 1,4€/km plus 20€ fixna zlozka, ktoru pocitaju ale iba pri ceste tam...ak byvas pri Trnave, tak si vypocitaj kolko to je km a vynasob 1,4€ a zistis, kolko ta doprava vyjde...

Poslať Napísal: 29 Aug 2019, 13:07 

TomášMark...

Super, ďakujem ti veľmi pekne. Toto som presne potrebovala vedieť. Idem si to vypočítať ale vyzerá to tak, že to poriešim cez nich a nebudeš špekulovať...

Stránka 12 z 13 [ Príspevkov: 122 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre