Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 4 z 9 [ Príspevkov: 84 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sadrokarton - čím maľovať
 Poslať Napísal: 27 Aug 2019, 13:53 

Myslím, že to myslel tak, že akože dva víkend, teda dva týždne vieš ako. Ale súhlasím s tým, že by ste si tým podľa mňa dosť uľahčili celé malovanie

Poslať Napísal: 28 Aug 2019, 19:59 

Nikde som nepísal, že nám to trvalo dva týždne. Iba, že sme to museli rozkladať všetko dva víkendy po sebe. Cez týždeň nebolo kedy a za jeden víkend sme to nestihli keď to dlho schlo :?

Poslať Napísal: 30 Aug 2019, 21:25 

u nas sa malovalo asi dva tyzden dozadu, dcera chcela premalovat izbu na bielo, ze jej sa uz oranzova nepaci. ona samozrejme chce vsetko hned takze som normalne som do specializovanej predajne aby mi tam poradili aku farbu mam kupit. ked som im vysvetlil situaciu tak mi doporucili Albapuru, zobral som tak som zobral 13 kilové balenie, nieco este zostalo nakoniec a v pohode sme to na dvakrat pretreli, schne rychlo takze sa to podarilo za jeden den

Poslať Napísal: 30 Aug 2019, 21:46 

Tak mne to tak prislo ako keby to bolo, ze akoze dva tyzdne. No je to jedno, ja to nechcem robit ani dva vikendy kedze mavam volno iba kazdy druhy vikend, trvalo by to mesiac :? Fakt? Ta je dobra? A ako dlho schne?

Poslať Napísal: 01 Sep 2019, 22:13 

A čo stojí? Nie je to taká tá čo za ňu dáš polovicu platu keď chceš vymaľovať celý byt?

Poslať Napísal: 01 Sep 2019, 22:27 

Také farby akože existujú? :lol: :lol: Takýchto ľudí život môžem čo všetko preháňajú :lol: Teda pokiaľ samozrejme nemáš vilu nejakú ale v takom prípade aj polovica tvojho platu je trochu iná ako takého bežného smrtelníka

Poslať Napísal: 02 Sep 2019, 12:09 

tiez neviem o tom, ze by existovali take drahe farby ale nie toto nie je jedna z nich. mas tam normalne ceny ale presna cena zalezi od toho kde ju kupite, vies ako kazdy predajca si inak prihodi. v kazdom pripade ja by som uz po skusenosti s nou asi inu nekupil :mrgreen:

Poslať Napísal: 02 Sep 2019, 12:30 

A co si dal ty za to balenie co si kupoval? A to schnutie? Po kolkych hodinach to mozem znova pretierat?

Poslať Napísal: 03 Sep 2019, 10:46 

Tomu ver, že také existujú ;) Ale aj tak si nenapísal čo ťa stála takže neviem povedať či to je taká alebo nie. Je dobré keď je proste dobrá výdatnosť, ľahko sa s ňou robí ale vieš ako sú na tom teraz ľudia platovo, nemôžu len tak vyhadzovať peniaze

Poslať Napísal: 04 Sep 2019, 16:00 

o com? vravim, ze toto vobec nie je draha farba, ma normalnu cenu. ja som kupoval tu albapuru 13 plus 2, takze dokopy 15 kilove balenie a za to som dal asi 23 eur aj nejake chechtaky, to uz si presne nepamatam. co som ale pozeral aj teraz na internete tak zalezi od obchode ale aspon priblizne aby ste vedeli. to je podla mna dobre nie?

Stránka 4 z 9 [ Príspevkov: 84 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre