Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 60 z 61 [ Príspevkov: 606 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 57, 58, 59, 60, 61  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 14 Aug 2019, 07:02 

caute..tak ja len ze starej terasy som sa uz zbavil..cez vikend to islo cele prec..pretoze som sa cez tyzden stretol s jednym kamaratom a ten mi navrhol pomoc, tak som sa toho chytil a dali sme sa na to..povedal, ze mi skusi este vybavit aj to aby si to drevo jeho znamy prisiel vziat..ze on to nejako zuzitkuje..tak budem rad ak niekto z toho nieco bude mat.. 8-) cize nam sa to uz blizi..uz aby sme mali tu novu terasu..spravene to na komplet..len ak bude take pocasie ako hlasia na dnes tak uz vidim, ze sa nam to zase posunie..

Poslať Napísal: 14 Aug 2019, 08:49 

to si friško vyriešil, nie? šlo to podľa predstáv? nešlo to dolu nejako ťažko?

Poslať Napísal: 14 Aug 2019, 10:05 

Dozaista to tam bolo nejako primontované, takže asi najjednoduchšie to nebolo. Ale keď chce vyriešiť terasu na novo ešte teraz v lete, tak predsa len ho už čas tlačí.
Už aj na počasí vidieť, že pomaly koniec leta a tak treba ešte využiť ak budú pekné dni, netreba čakať a otáľať s niečím takým ;-)

Poslať Napísal: 15 Aug 2019, 07:39 

Aj si urobil rozhodnutie o tom, že čo tam chceš dať teraz miesto tých dosiek, čo si dával dolu??

Poslať Napísal: 15 Aug 2019, 12:18 

Tých alternatív dreva je veľa, ale kvalita je rôzna, takže na to bacha. Lebo nie je to tak dávno čo som videl vyblednutú terasu a teda pohľad to príjemný nebol.
Takže keď už tak nech to vydrží nech to nemá trvácnosť len rok alebo dva.

Poslať Napísal: 16 Aug 2019, 07:43 

kajolukac tak ak by niečo vydržalo len rok napríklad tak sa to dá riešiť cez záruku, cez reklamáciu, len horšie je keby sa problémy prejavili neskôr nejako tesne po uplynutí záruky :|

Poslať Napísal: 19 Aug 2019, 07:58 

lenže toto je vec, ktorú ty nevieš takto odhadnúť, kedy čo by sa mohlo udiať, takže to je také dosť na polemizovanie, treba hladať čosi, čo bude mať životnosť dlhé roky, desiatky rokov ;)

Poslať Napísal: 19 Aug 2019, 10:19 

My uz mame tento problem v suchu. teda ak sa to da problemom nazvat. ide skor o to ako sa k tomu postavime, ci to vezmeme ako vyzvu toto vyriesit alebo budeme lamentovat nad tym ako je toho vela a nevieme sa rozhodnut. vsetko je to na nas co urobime. ja som rad, ze som sa postavil k tomu tak, ze pozistujem si informacie a vyberiem si najvhodnejsiu variantu a myslim, ze sa mi to vyplatilo

Poslať Napísal: 20 Aug 2019, 07:50 

...MirmoLuk...to si vybavoval teraz niekedy? Myslim posledne dni? Tyzdne??

Poslať Napísal: 20 Aug 2019, 11:38 

Najlepšie je, keď nemusíme reklamáciu ani riešiť, keď sa nad tým ani zamýšľať nemusíme, že by sa niečo pokazilo, že by niekde nastal problém.
Podlaha či už na terase alebo pri bazéne by mala byť tak riešená aby zvládla nátlak počasia, zmeny ročných období, ale taktiež aby zvládla deti. Lebo vidím to u nás, že tá podlaha dostáva veľmi zabrať, keď sa decká jašia, naháňajú :mrgreen:

Stránka 60 z 61 [ Príspevkov: 606 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 57, 58, 59, 60, 61  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre