Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 11 z 11 [ Príspevkov: 110 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Autor Správa
 Poslať Napísal: 15 Jún 2019, 07:49 

Nazdar, potreboval by som helpnut. Idem pristavovat garaz a chcel by som do nej menej penazi investovat ako do domu. Nebude vadit, ak garaz budem murovat 30-tkou tehlou a dom mam az 38-ckou??

Poslať Napísal: 25 Jún 2019, 08:36 

ahojte, viete nam prosim poradit, momentalne robime zakladovu dosku a potrebujeme vediet ake preklady objednat nad okna, chceme mat exterierove rolety, take aby ten bubon nebolo vidno. murivo bude tehla Porotherm 30 cm + zateplenie 15 cm. nemame vybraneho este dodavatela na okna a ani na rolety. nasli sme na nete, ze su aj take preklady Porotherm uz s takym otvorom na rolety, alebo staci dat klasicke preklady a tym zateplenim sa ten bubon skryje? ma niekto skusenosti? dakujem

Poslať Napísal: 04 Júl 2019, 13:31 

A čo teda nezoberiete aj preklady od nich? Veď oni aj preklady ponúkajú ak sa teda nemýlim a mám správne informácie...

Poslať Napísal: 09 Júl 2019, 08:03 

Drahusi88, ale maju aj take, do ktorych nam pojdu namontovat exterierove rolety? ak ano, to by bolo fajn, lebo doteraz nam to nikto nepovedal a vobec som o tom netusil. nemam problem zobrat od nich, kedze s ich produktami som nadmieru spokojni. ved aj s tehlou od nich sa super robilo.

Poslať Napísal: 22 Júl 2019, 03:18 

nazdárek občania...vidím, že sa tu bavíme o Porotherme...staviam z 38-čkou, čo myslíte, treba mi aj nejaké zateplenie?..ak áno, tak aké mi odporúčate?...nejaký 15cm polystyrén bude stačiť alebo mám dať ešte hrubší?...dík, že mi odpíšete..

Poslať Napísal: 23 Júl 2019, 07:08 

@Migi to preco si taku hrubku zvolil?...ved teraz staci na obvodove aj 30-tka, nie?...aspon tak som teda pocul...no co sa tyka toho zateplenia, tak isto by som dal aspon tych 15cm...to bude stacit...

Poslať Napísal: 29 Júl 2019, 06:35 

z vlastnych skusenosti jednoznacne odporucam tehlu Porotherm (Wienerberger)...uz tu isto bola spomenuta a kedze mame aj my dom z nej postaveny, tak si ju dovolim odporucit...dobre sa s nou pracuje...my mame konkretne 30-tku KOMBI v pevnosti P15...ak by potreboval niekto blizsie informacie, kludne mi napiste...

Poslať Napísal: 06 Aug 2019, 10:31 

áno jergy stačí, ale my sme chceli hrubšiu, keďže tú sme mali aj za lepšiu cenu a druhá vec je taká, že mi bolo povedané, že potom nebudem musieť dávať hrubý polystyrén...a teraz si mi to vlastne aj potvrdil...toto som presne potreboval počuť, díky...

Poslať Napísal: 08 Aug 2019, 11:13 

Igy píše:
z vlastnych skusenosti jednoznacne odporucam tehlu Porotherm (Wienerberger)...uz tu isto bola spomenuta a kedze mame aj my dom z nej postaveny, tak si ju dovolim odporucit...dobre sa s nou pracuje...my mame konkretne 30-tku KOMBI v pevnosti P15...ak by potreboval niekto blizsie informacie, kludne mi napiste...

Čo to znamená, že "pevnosti P15"? Vieš mi to vysvetliť, lebo do týchto vecí sa vôbec nevyznám :?

Poslať Napísal: 14 Aug 2019, 20:24 

@Migi tak to potom chapem, preco ste si vybrali taku tehlu...na cenu sa ta ani nebudem pytat, lebo to by si mi aj tak nepovedal, kedze to bolo za vyhodnu cenu...a v akom stave momentalne tu stavbu mat?...uz hrubu stavbu mas hotovu, ci?...

Stránka 11 z 11 [ Príspevkov: 110 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre