Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 56 z 61 [ Príspevkov: 606 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 61  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 25 Jún 2019, 17:22 

Ked ono ma zmysel to robit prave v lete alebo teda na jar ked je relativne pekne pocasie. Este aj na jesen sa to da, ale na zimu neviem ci ma zmysel sa do toho nejako pustat. Predsa len ked sa teraska spravi na leto moze sa hned naplno vyuzivat. Je to fajn a najma ked si vezmes, ze montaz ani dlho netrva, sice zalezi od velkosti, ale za par dni to vie byt hotovo :D

Poslať Napísal: 26 Jún 2019, 09:24 

Slepek par dni to trva, ked vie niekto jak na to ;)
Ako dosky pripevnit ako ich ulozit, aby to vsetko spolu slo. Lebo to neni len o tom, ze dosky, ale aj potrebne prislusenstvo na samotnu montaz ;) Preto je super, ak firma vie poradit aj v tomto a zariadit vsetko co treba, nam pomohli tak, ked sme sa rozhodli pre dosky Timbermax ;) Len nie pri kazdej firme je toto samozrejmostou, aj ked by malo byt no

Poslať Napísal: 27 Jún 2019, 06:30 

nemam skusenost sice s tym o com pisete..ale mam skusenost s drevom..najskor som myslel ze ake to bude super..ze mat takyto prirodny material na terase..ze aj to dobre bude vyzerat a aj to bude fajn co sa tyka chodze po terase..ze na boso..fajn to bolo do prveho zadretia do nohy..a fajn to bolo kym sa na dreve neukazalo to kam slnko cez den svieti vo vacsej miere ako inde..vtedy som pochopil preco ma na zaciatku od toho viacero ludi odhovaralo..len no asi som si na to musel dojst sam..

Poslať Napísal: 27 Jún 2019, 10:14 

obyvatel to slnko moze byt vacsim problemom este aj pri obklade...tam myslim, ze sa to slnko vie prejavit este vo vacsej miere...

Poslať Napísal: 02 Júl 2019, 07:30 

Keď celý deň by pražilo len na jednu stranu, tak bez pochýb, že sa to prejaví, že to vybledne, teda najmä ak by šlo o drevo.

Poslať Napísal: 03 Júl 2019, 06:29 

neni to len pri dreve, ale aj pri nekvalitnom drevoplaste...uz som mal cest to tento rok vidiet...teda neviem ci zrovna ctou sa to da nazvat, ale uz som to na jednom dome videl...dokonca som sa s jednym panom ohladne toho aj zhovaral a povedal, ze sa uz na koniec ulakomil...ze uz nechcel nejako investovat a takto to dopadlo...

Poslať Napísal: 03 Júl 2019, 12:41 

..pre mňa najväčším takým problémom, takou obavou je popraskanie dosiek..keď sa vám to stalo niekomu tak po akej dobe?..

Poslať Napísal: 15 Júl 2019, 13:34 

keď popraskajú, tak tam sa asi o nejakej lepšej kvalite hovoriť nedá..aspoň si myslím..a keby popraskali po dákych dvoch rokoch alebo aj skôr tak myslím, že to je dosť na nervičky...

Poslať Napísal: 16 Júl 2019, 05:47 

Ubiko: Ako som už raz dávnejšie písal myslím, že pri kvalitných doskách sa popraskania báť netreba. Pri nekvalitných, kupovaných niekde v nejakom veľkoobchode to je trošku už na polemizovanie. Avšak, keď si nájdeš nejakú firmu alebo čo, niekoho proste kto sa venuje len čisto takýmto doskám, tak myslím, že tieto obavy mať netreba.

Poslať Napísal: 16 Júl 2019, 08:30 

- niekedy sa stane aj pri drevoplaste, ze praskne, ale z velkej miery to zalezi od samotnej vyroby tych dosiek, toho ako vyroba prebieha, ako su tie dosky spracovane, ten material -

Stránka 56 z 61 [ Príspevkov: 606 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 61  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre