Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 58 z 61 [ Príspevkov: 603 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 27 Jún 2019, 10:16 

to by uz co bolo otkar keby niekto zabudol na cistenie kotla?...ved to je podstatna vec...ale da sa dnes uz dokupit taka vec, aby ten kotol sa cistil pravidelne...sam...bez nejakeho nasho vacsieho pricinenia...

Poslať Napísal: 02 Júl 2019, 11:55 

len pre niekoho je to akoby zbytocny vydavok, comu nechapem, pretoze to moze ozaj zabezpecit to, ze nezabudne na to vycistenie, len to clovek musi mat jasno v tom preco je to cistenie toho peletoveho kotla podstatne, ze co moze nastat keby sa pravidelne necisti

Poslať Napísal: 03 Júl 2019, 06:27 

vela zalezi aj od toho akymi peletami clovek kuri...ako casto treba cistit...preto som pisal, ze je podla mna velmi fajn si zaobstarat pneumaticke cistenie kotla...ked je taka moznost...toto cistenie zabezpecuje automaticke odstranenie popola zo spalovacej komory horaku v pravidelnych intervaloch...alebo po kazdom dohoreni horaku...je to podla mna velmi rychle, ucinne a zaroven aj spolahlive riesenie...;)

Poslať Napísal: 15 Júl 2019, 09:37 

Myslím, že si zabudol dodať, že aj komfortné ;)

Poslať Napísal: 16 Júl 2019, 08:19 

- stojar musim ti dat za pravdu :) len aj pri tychto odpopolneniach alebo akoby som to pomenoval treba dbat na to aky mam kotol, ze pren aky typ je vhodny, aj aky ten zberny box, teda ta nadoba, aby to bolo dostatocne, lebo aj na to treba mysliet :) -

Poslať Napísal: 17 Júl 2019, 14:50 

..ale to je bežná vec a zase keď nekupuješ cez net kotol a všetko k tomu, tak predavajúci aj poradí z vlastnej skúsenosti, že čo všetko je potrebné..takže myslím, že sa nestane, že by sa na niečo zabudlo alebo tak..prípadne teda toto je vec, ktorá sa dá kúpiť aj dodatočne..čo sa týka veľkosti, tak keď by sa väčší kúpil tak myslím, že to by problémom nebolo..

Poslať Napísal: 18 Júl 2019, 06:32 

presne ste to v tomto vystihli. Ide tam aj o toto odpopoľnenie, to človeku uľahčí veľa.
Rovnako ako som aj ja písal, že napríklad dávkovanie peliet je tiež podstatné aby to sám kotol robil. Aby nemusel nik pri tom stáť a dávkovať to ako je potrebné.
Takto s dávkovačom si kotol vezme toľko koľko treba.

Poslať Napísal: 19 Júl 2019, 07:18 

velos je toho kvantum, ale vsetko co je nejako viac ako kotol, ze co sa zvlast dokupuje, tak to je v podstate na ulahcenie celej tej prevadzky, takze myslim, ze nemalo by byt nikomu luto tie peniaze, co sa do toho daju. Lebo sa to potom vrati v zime pocas prevadzky ;)

Poslať Napísal: 22 Júl 2019, 07:58 

Heeej potom len vyložené nohy a kúriť bude samé 8-) 8-)

Poslať Napísal: 23 Júl 2019, 09:35 

caute, najlepsie je stretnut sa s niekym kto ma kotol na pelety a s tym clovekom sa pozhovarat o tom ako sa starat o ten kotol, ako kurit a veci okolo toho, take bezne z praxe, aby vedel, ze ako k tomu pristupovat, co vsetko si zriadit je potrebne a pod. aby v tom clovek mal jasnejsie :)
lebo zo zaciatku musim povedat, ze to bol chaos aj pre mna, teraz uz anstastie nie, ale zaciatky boli vselijake :mrgreen:

Stránka 58 z 61 [ Príspevkov: 603 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre