Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 5 z 18 [ Príspevkov: 178 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Podlahove kurenie
 Poslať Napísal: 30 Sep 2016, 12:22 

Petronela ano viem ako to chodi a presne takto ako aj vam to robili aj nam. Vsak pri instalacii pohladoveho kurenia je taky isty postup. Ale som v soku ze si si to stihla aj pofotit :D Super:-)

Poslať Napísal: 05 Okt 2016, 16:21 

Sebastian však áno to máš z časti pravdu. Ale prepáč skôr verím kamarátovi a tak chcem inú firmu si radšej zaplatiť na realizáciu podlahového vykurovania

Poslať Napísal: 06 Okt 2016, 08:38 

Fimor sorry, som si vôbec nevšimol že si mi písal aj ty a odpísal som iba Sebastianovi. Ale ma to dnes napadlo že idem ešte pozrieť či Sebo neodpísal a som si všimol od teba správu. Áno? Oni vám robili podlahové kúrenie? A koľko to u nich cenovo vychádza?

Poslať Napísal: 07 Okt 2016, 11:14 

Trundzi v pohode chapem. Chcel som len povedat svoj nazor a s cim som bola spokojny. Chapem, mozes si vybrat aku chces firmu. Je to len na tebe. Tak prajem pekny den este

Poslať Napísal: 07 Okt 2016, 18:39 

Sebastian nechcem aby si sa urazil, som rád že si napísal aj tvoj názor, ja som ti povedal na to svoj. Je to tu o vymieňaní si názorov, takže kľud. Ďakujem teda ešte raz a prajem pekný večer aj tebe:-)

Poslať Napísal: 10 Okt 2016, 19:45 

Pali pre istotu som sa ťa to len spýtala, som nevedela že je všade taký istý postup. Však som úplný amatér v tomto ale fotiť vidíš, stíham :D :D

Poslať Napísal: 11 Okt 2016, 19:23 

dost dlho sme zvazovali ci dat elektricke podlahove kurenie do celeho domu alebo len do niektorych izieb ale napokon sme sa rozhodli ze vsade..uz viac aspon nebudem pocuvat ako je zene zima od podlahy a podobne..chcel by som sa ale predsa len spytat jednu vec a to ze kolko trva realizacia podlahoveho kurenia? viete mi povedat ti, ktori uz taketo kurenie mate? vdaka

Poslať Napísal: 12 Okt 2016, 16:47 

Ďuri doba realizácie podlahového kúrenia záleží od toho, či si od danej firmy dáš spraviť všetko na kompletku čiže izoláciu, vykurovanie a aj anhydritový poter alebo iba vykurovanie na pripravený podklad bez liatia poteru. Ako to chceš ty?

Poslať Napísal: 14 Okt 2016, 09:31 

Lucian najradsej by som bol keby som zohnal firmu ktora by mi vsetko na komplet spravila, kedze sa do toho vobec nerozumiem a nemam ani nato cas zhanat niekoho ineho kto by mi napriklad ten poter spravil..

Poslať Napísal: 17 Okt 2016, 14:04 

Trundzi píše:
Fimor sorry, som si vôbec nevšimol že si mi písal aj ty a odpísal som iba Sebastianovi. Ale ma to dnes napadlo že idem ešte pozrieť či Sebo neodpísal a som si všimol od teba správu. Áno? Oni vám robili podlahové kúrenie? A koľko to u nich cenovo vychádza?

To je v pohodičke, nevadí že si odpísal až neskôr, taktiež som tu dlhšie nebol tak preto až teraz reagujem na tvoju správu. Hej, hej oni nám robili podlahovku a aj inštalovali všetko. Cenovo to je dosť diskutabilné, cena závisí hlavne od toho ako veľkú miestnosť máš kde ideš dávať podlahové kúrenie a čo všetko si im budeš dávať robiť. To znamená či aj poter alebo iba inštaláciu vykurovacích káblov a podlahových snímačov, atď. Najlepšie to budeš mať keď im zavoláš alebo napíšeš a oni ti už nejakú tú cenovú ponuku vedia spraviť a poslať

Stránka 5 z 18 [ Príspevkov: 178 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre