Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 4 z 18 [ Príspevkov: 178 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Podlahove kurenie
 Poslať Napísal: 20 Sep 2016, 09:28 

Pali prepáč že až tak neskôr odpisujem ale nestíhala som sem ísť. Riešili sme to kúrenie už potom priamo s odborníkmi vo warm up-e a tiež nám poradili podlahové kúrenie tak ako aj ty. Nečakala som že aj s kúrením je toľko roboty ale mali sme šťastie že sme natrafili na nich a oni nám to prišli aj naištaľovať aj všetko okolo toho nám spravili a vysvetlili. Takže už to konečne máme všetko hotové a pomaly sa aj zima môže začať;-)

Poslať Napísal: 21 Sep 2016, 09:31 

Trundzi nam robila elektricke podlahove kurenie firma termoconsult. Oni maju pobocku v Bratislave takze to nam vyhovovalo ze sme to nemali daleko

Poslať Napísal: 21 Sep 2016, 15:38 

Petronela nevadi, som si aj myslel ze to riesite a ze nemas cas vysedavat na internete. Kto vam poradil tuto firmu? Lebo aj nam robili oni podlahovku;-)

Poslať Napísal: 22 Sep 2016, 13:54 

Pali toho času som veru vôbec nemala. Bola som rada keď som sa večer zastavila a ľahla do postele a ani neviem ako a som zaspala a ďalší deň zase blázninec, ale už je to za nami. Poradil nám ju náš známi ktorý mal a aj má s nimi dobré skúsenosti

Poslať Napísal: 26 Sep 2016, 12:01 

Sebastian to vážne vám podlahové kúrenie robila táto firma? Však o nej mi akurát cez víkend hovoril kamarát že oni si cez nich dávali tiež ale že vôbec neboli spokojný. Cenu akú im povedali vôbec nedodržali, že na konci keď im všetko spravili si vypýtali o veľa viac a že ani teraz sú neni nejako extra spokojný. Takže neviem či to cez nich pôjdem riešiť. Vy ste nemali problémy takéto?

Poslať Napísal: 26 Sep 2016, 14:00 

Petronela viem cim ste prechadzali. My sme to mali tak nejako podobne ked sme prerabali kurenie. Cely byt rozbombardovany a potom vsetko upratovat a zariadovat. Ale tak vidis zvladli ste to a uvidis aka budes spokojna cez zimu ked ti bude teplo od noh:-)

Poslať Napísal: 27 Sep 2016, 12:46 

Pali takže tiež vieš ako to chodí. Inak som si teraz spomenula že mám aj fotku ako nám robili elektrické podlahové kúrenie. Tak ti ju sem pridávam http://www.imageno.com/o62wswo16axbpic.html. Takto nejako to aj Vám robili?

Poslať Napísal: 28 Sep 2016, 17:02 

Fimor díky za rady. Však už sa snažím nájsť firmu cez ktorú by sme to riešili. Sebastian mi tu síce jednu napísal ale z nej kamarát nemá dobré skúsenosti tak tú radšej vynechám a hľadám inú. Ak by si vedel o nejake, bol by som rád keby si poradil

Poslať Napísal: 29 Sep 2016, 12:02 

Trundzi píše:
Fimor díky za rady. Však už sa snažím nájsť firmu cez ktorú by sme to riešili. Sebastian mi tu síce jednu napísal ale z nej kamarát nemá dobré skúsenosti tak tú radšej vynechám a hľadám inú. Ak by si vedel o nejake, bol by som rád keby si poradil

No osobne mám skúsenosti iba s firmou ktorá nám robila elektrické podlahové kúrenie a to warmup. Vymieňali sme kúrenie asi rok dozadu, takže to nie je tak dávno. Tak ak chceš vyskúšaj sa na nich nakontaktovať pokiaľ nemáš na firmu ktorú ti napísal Sebastian dobré ohlasy. Nám aj realizáciu spravili aj všetko okolo toho čo bolo treba spraviť a vyriešiť

Poslať Napísal: 30 Sep 2016, 07:40 

Trundzi tak mohlo sa stat ze tvoj kamarat nebol spokojny, chapem to. Byva to tak ze sto ludi sto nazorv. My sme spokojny doteraz a nic sa nam taketo nestalo ako si opisal. Na tej cene ako sme sa dohodli tak taku aj dostali

Stránka 4 z 18 [ Príspevkov: 178 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre