Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 17 z 18 [ Príspevkov: 178 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Podlahove kurenie
 Poslať Napísal: 11 Jan 2021, 11:48 

ešte nemám žiadnu, stalá je to v čase riešenia, bohužiaľ sa nemá veľmi s kým poradiť, tak skúšam tu. máme už spravený projekt domu no teraz riešime kúrenie už ma tlačí čas aby som to s projektantom uprasnil čo chceme on ma tlačí do podlahovky ale ja neviem, rozmyšľam skôr nad radiátormi bez podlahovky

Poslať Napísal: 12 Jan 2021, 09:40 

prečo to chceš tak riešiť? veď teraz sú aj možnosti elektickej podlahovky ktorá je v pohode čo sa týka zdravia žiadne žiarenie ani nič podobné a máš to aj lacnejšie motáž je tiež rýchla, nepotrebuješ žiadne revízie ani dymovod.

Poslať Napísal: 13 Jan 2021, 09:40 

Cena za el. podlahové kúrenie termokáblami komplet s reflexnou fóliou, fixačnými príchytkami, termostatmi a odbornou montážou sa pohybujú od 20,00 €/m2 , aký velý máte ten byt ? Skús si to prepočítať a možno ti aj ostanú peniaze na dalšiu prerábky

Poslať Napísal: 14 Jan 2021, 09:51 

o takýchto možnostiach som nevedel, viete mi poradiť aj konkrétnu firmu? ja sa v týchto vecfiach fakt nevyznam, všetko sa učím a potrebujem osmerniť a poradiť sa

Poslať Napísal: 18 Jan 2021, 11:55 

to naozaj je taka cena? lebo to je velmi dobra cena. aká je to firma?

Poslať Napísal: 19 Jan 2021, 09:11 

tato cena je od Interclimy, nájdeš ich na webe majú dobre spravenú stránku a rýchlo reagujú na ponuku

Poslať Napísal: 20 Jan 2021, 14:29 

Ta cena je velmi prijatelna veru, musim si to porovnat s tym co som uz dostal a poslem aj im nech mi vypacuju cenovu ponuku

Poslať Napísal: 21 Jan 2021, 12:45 

cena je dobra, ale co zdravotne hladisko pred sa len to vydáva nejake to ziarenie aby po rokoch pouzivania nezacali svietit aj oni

Poslať Napísal: 22 Jan 2021, 13:22 

Svietiť? Preboha to ti ako napadlo? veď taketo veci musia byť predsa aj overené a otestované na takéto veci no nie? A z čoho by mali svietiť veď oni nebudú kúriť radiatívnym odpadom ale elektrinou a to by sme potom všetciu svietili alebo blikali veď denno denne sme vystavovaní takémuto žiareniu :roll: :roll:

Poslať Napísal: 17 Feb 2021, 01:33 

kontaktoval som sa tou firmou a pytal som sa aj na to ziarenie a ze sa nemusim bat nie je to zdraviu skodlive, ono to preslo aj testovanim a neviem cim vsetkym, vsetko mi vysvetli co ako funguje ze ked mi spravia kurenie tak oni maju este infracervenu kameru a ze tou sa potom kontroluje ci vsetko funguje ako ma aj mi spravili kalkulaciu kolko to bude stat, na 99% idem do toho

Stránka 17 z 18 [ Príspevkov: 178 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre