Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 16 z 18 [ Príspevkov: 178 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Podlahove kurenie
 Poslať Napísal: 14 Dec 2020, 00:29 

....sympl aha no ale to býva aj trochu väčšia plocha a tak...aké by si odporúčal?...

Poslať Napísal: 14 Dec 2020, 00:34 

....denya25 a máte kontakt na nejakú dobrú firmu teda čo by vedela aj poradiť poriadne?...

Poslať Napísal: 14 Dec 2020, 14:10 

Stomo fú čo ja viem, my sme sa ešte nerozhodli presne ani aké teda dáme k segre do bytu :lol: :lol: Takže ja ti asi moc nepomôžem. Nepozeral si si nejaké firmy v okolí napríklad?

Poslať Napísal: 14 Dec 2020, 14:11 

Denya25 aha no ona to práve chcela v celom byte, keď som jej hovoril o tom schode tak povedala, že možno na tej chodbe by to oželela ale to sme sa nakoniec dohodli, že by vyzeralo asi ešte horšie. Takže ideme teda momentálne hľadať možnosti čo sa týka toho kúrenia ak by mohlo byť

Poslať Napísal: 15 Dec 2020, 19:02 

Čau sympl

Vieš čo možno by sa to dalo vyriešiť aj grafénovou fóliou, tá je úplne tenučká takže by to zdvihnutie bolo len minimálne ale to by bolo dobré prebrať práve už s nejakou firmou čo s tým robí. Napríklad viem, že interclima to ponúka takže im stačí napísať či by ti vedlei v tom poradiť a keď budete vedieť aj údaje čo k tomu potrebujú tak aj cenovú ponuku spravia.

Poslať Napísal: 15 Dec 2020, 19:05 

Čau stomo

Písal som vyššie o jednej firme, ktorá ponúka viaceré možnosti podlahového kúrenia tak skús možno ich kontaktovať. Ja ich vnímam ako dosť serióznu firmu a keď niekto potrebuje tak ich rád odporučím

Poslať Napísal: 04 Jan 2021, 12:25 

Mohol by som poprosiť aj ja o radu? Ideme teraz na jar stavať dom, konečne sa nám podarilo nájsť pozemok podľa našich predstáv. Momentálne sme v takom štádiu, že ideme robiť projekt a máme "domácu úlohu" od projektanta, že si máme premyslieť aké kúrenie by sme chceli a podobné detaily. Hneď sme mali jasno v tom, že by sme chceli podlahové kúrenie ale až teraz začíname zisťovať, že je viacero druhov. Vedeli by ste poradiť aké sa najlepšie hodí do bungalovu a prečo?

Poslať Napísal: 05 Jan 2021, 12:32 

Tak máš viacero druhov ako pri všetkom, to si mohol čakať. Elektrické napríklad by vám vyhovovalo či to vôbec? Treba si ale uvedomiť, že podlahové elektrické je trošku iné ako klasické a aj keď si ľudia automaticky myslia, že to musí byť drahé tak to nemusí byť pravda. Záleží aj od toho ako ho máš rozvrhnuté či si vieš napríklad regulovať teplotu aj v každej miestnosti zvlášť a podobne

Poslať Napísal: 08 Jan 2021, 09:23 

Jednoznačne chceme podlahovku,no niektorí ma odrádzajú že sa stane že sa upchá a potom to musíš celé vypustiť a z toho mam obavy :/ Nevylučujem tu elektrinu no nie som si istý tými nákladmi aby som neplatil nehorázne ceny za kúrenie každý rok

Poslať Napísal: 10 Jan 2021, 21:23 

To máš ale to vodné nie? Iba to sa ti môže upchať a to ti asi nikto nevie zaručiť na 100%, že sa to nestane. Takže buď pôjdeš do toho rizika, že sa ti to upchá alebo radšej investuješ do toho elektrického podlahového kúrenia

Stránka 16 z 18 [ Príspevkov: 178 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre