Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 2 z 18 [ Príspevkov: 178 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Podlahove kurenie
 Poslať Napísal: 12 Aug 2016, 11:50 

Hej presne kvôli tomu sme chceli že dáme aspoň ten jeden radiátor do kúpeľne aby sa nám tam netvorili plesne a aby tam bolo teplejšie. Môže ísť podlahové kúrenie aj do kúpeľne? Či tam máme dať iba radiátor? Ako to poriešiť podľa teba?

Poslať Napísal: 15 Aug 2016, 14:23 

Petronela moj nazor je ze to je zbytocne. Ja byt tebou dam iba cisto podlahove kurenie. Mozno max ten jeden velky radiator do kupelne aby si cez zimu mala kde susit uteraky, ale inak by som radiatory inde nedaval

Poslať Napísal: 16 Aug 2016, 14:20 

Trundzi píše:
Konečne som našiel tému týkajúcu sa podlahového kúrenia! Mám zopár otázok na ktoré neviem odpoveď, a bol by som rád keby sa našiel niekto kto mi poradí. Prvá asi najdôležitejšia otázka je, že či podlahové kúrenie môže ísť aj pod drevené parkety? Hm?

To si žiadnu inú nenašiel iba túto? Myslím že o tomto je aj viacej tém, ale je to nepodstatné, budem sa snažiť ti poradiť keďže podlahové kúrenie v našom dome máme. Takže som si tým istým prešiel aj ja. Aby som ti odpovedal na tvoju otázku: môže ísť aj pod drevené parkety, ale musíš mať aj od parketára odporúčenie že pod tie parkety môže ísť takéto kúrenie. Máš ho? Či ideš ešte len parkety vyberať?

Poslať Napísal: 17 Aug 2016, 15:47 

Nenašiel som na tomto fóre inú tému. Práveže my sa ešte len rozhodujeme či dáme drevené parkety alebo nejakú inú podlahu lebo by sme chceli dať podlahové kúrenie preto som sa pýtal či môže ísť aj pod drevené parkety. Moja manželka ale veľmi chce drevené parkety. Keď si napísal že môžu tak to začneme riešiť. Ty máš podlahové kúrenie? Vedel by si mi v tomto poradiť že aké vybrať?

Poslať Napísal: 18 Aug 2016, 12:48 

Chlapi a ked ste si davali podlahove kurenie tak ake? Elektricke? Alebo?

Poslať Napísal: 18 Aug 2016, 18:27 

Pali cením si tvoj názor. Presne tak som to chcela dať aj ja tak aspoň si ma utvrdil v tom že to tak bude dobre. A aké podlahové kúrenie, elektrické alebo radšej nejaké iné?

Poslať Napísal: 19 Aug 2016, 10:22 

Bachro tak na výber máš buď elektrické alebo teplovodné podlahové kúrenie. Ak ti môžem za mňa povedať tak my sme dávali do domu elektrické podlahové kúrenie. Odporučili nám ho aj v predajni a aj nejaké články som čítal že elektrické kúrenie je lepšie

Poslať Napísal: 22 Aug 2016, 17:48 

Asi by ti to kazdy takto odsuhlasil, este by si sa mozno stretla s tym nazorom ze ten radiator je zbytocnost ale to si nemyslim, cez zimu budes rada ze ho tam mas. Pokial by bolo nna mne tak ja by som isiel do elektrickeho podlahoveho kurenia, takze to ti aj radim

Poslať Napísal: 23 Aug 2016, 15:04 

Trundzi píše:
Nenašiel som na tomto fóre inú tému. Práveže my sa ešte len rozhodujeme či dáme drevené parkety alebo nejakú inú podlahu lebo by sme chceli dať podlahové kúrenie preto som sa pýtal či môže ísť aj pod drevené parkety. Moja manželka ale veľmi chce drevené parkety. Keď si napísal že môžu tak to začneme riešiť. Ty máš podlahové kúrenie? Vedel by si mi v tomto poradiť že aké vybrať?

Okey, tak tu sa ti budem snažiť poradiť pokiaľ budem vedieť. Za takých podmienok ako som ti napísal môže ísť podlahové kúrenie aj pod drevené parkety. My máme taktiež podlahové ale elektrické. Neviem nad akým ty premýšľaš?

Poslať Napísal: 24 Aug 2016, 14:03 

Barny a elektricke ste davali ake? Som pozeral ze bud sa davaju rohoze alebo kable. Vy mate co?

Stránka 2 z 18 [ Príspevkov: 178 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre