Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 10 ] 

Autor Správa
 Predmet príspevku: Plávajúce podlahy
 Poslať Napísal: 18 Okt 2014, 11:07 

Plávajúce podlahy sú v dnešnej dobe veľa používané podlahy. Čo vy na to? Myslíte, že sú dobré? Chcel by som si ich dať do obývačky, ale bojím sa, že v zime budú veľmi chladné.

Predmet príspevku: Re: Plávajúce podlahy
 Poslať Napísal: 03 Nov 2014, 14:54 

Zdravím. Ja mám plávajúce podlahy v detskej izbe a v spálni. Sem s tým celkom spokojný a v zime to zas tak hrozné nie je. Odporúčam

Poslať Napísal: 29 Dec 2014, 05:59 

Záleží aké plávajúce máte na mysli. Laminátové, drevené, vinylové? Plávajúca podlaha je len spôob uloženia podlahy, kedy podlaha nie je pevne spojená s podkladom.
Laminát asi studený bude. Drevo by malo byť teplejšie.

Poslať Napísal: 04 Jan 2015, 10:40 

Chcel by som sa opýtať niekoho kto ma plávajúcu podľahu už dlhsišu dobu ? Pretože čo som počula vyjadrenia od známych že je ju potrebne aj niekoľko krát denne umývať a veľmi sa ničia keď napríklad omylom stol pošuchnete, takže je s tým zbytočne veľa roboty. Ja mam momentálne koberce vo všetkých izbach tak neviem čo bude pre nás výhodnejšie.

Poslať Napísal: 18 Jan 2015, 15:43 

My sme kupili byt s plavajucou podlahou. Byvali majitelia si potrpeli na kvalitu, je to drevo.. Ale nejako zabudli, ze sa o to treba starat...Tak je na nej vidiet kazde skrabnutie, ze spadlo nieco tazsie a pod..
My sme sa zacali o nu starat priam ukazkovo, cistime ju kvalitnymi priravkami, ktore obsahuju vosk proti presakavaniu vody do podlahy, ale uz tam tie stopy su..

Takze pokial chcete plavajucu je potrebne sa o nu riadne starat, lebo po niekolkych rokoch zistite ze je uplne znicena.

Poslať Napísal: 19 Jan 2015, 16:04 

Ja odporúčam laminátové parkety :) Hlboko do vrecka siahnuť nemusíte, a sú praktické. Pred každým pokladaním plávajúcej podlahy si ale zistite či máte kvalitne spravenú izoláciu podlahy. Pokiaľ ale častejšie niečo padá na zem, chcete mať podlahu teplejšiu alebo len jednoducho nemáte čas na starostlivosť o podlahu, ktorú si plávajúce podlahy vyžadujú, tak položte koberec a máte po probléme. Ten iba povysávate a raz za čas maximálne vytepujete ;)

Poslať Napísal: 05 Feb 2015, 14:07 

Bohuziaľ nám asi pred 5timi rokmi vytopilo cely dom, nakoľko sme mali všade tak nam ju odulo a museli sme meniť podlahy na celom prízemí, našťastie sme boli poistený a išlo to cez poistovnu. Preto si myslím na cenu by som moc nepozeral, pretože ani drahšia podlaha by vas pred týmto neuchránila, pripadne ani proti nehodnému poškodeniu, skôr sa zameriavajte na vzhľad.

Poslať Napísal: 28 Feb 2015, 05:35 

ak nemas podlahove tak budu studene, znamy maju drevenu podlahu a je tepla aj ked podlahove nemaju ale je velmi draha

Poslať Napísal: 08 Mar 2015, 12:41 

plavajuce su v pohode, ma ich dost vela ludi. urcite su teplejsie ako linoleum alebo kachlicky. my ked sme davali tak manzelka sa tesila ze ako lahko sa jej upratuje

Poslať Napísal: 27 Mar 2015, 17:09 

Ja si myslím, že plávajúca podlaha je dobrá do obývačky napríklada keď sa dá do stredu ešte nejaký koberček, je to najlepšie riešenie, ale napríklad do detskej by som ju určite nedával, pre deti je lepšie keď tam majú koberec, aj keď sa horšie čistí.

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 27 Mar 2015, 17:09

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 10 ] 

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre