Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 7 [ Príspevkov: 64 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Plastové okna do panelaku
 Poslať Napísal: 29 Apr 2016, 01:57 

Dobry den, chceme menit stare oka v byte v panelaku. Nevieme si vybrat medzi Schuco Corona SI 82 a Internova 6000. Chcem vediet vas nazor na tieto znacky, ich pouzitie v panelaku a tak. Dakujem.

Predmet príspevku: Re: Plastové okna do panelaku
 Poslať Napísal: 29 Apr 2016, 01:58 

do panelaku ti staci aj ta Internova si myslim

Poslať Napísal: 29 Apr 2016, 01:59 

Dakujem. A mate dakto skusenosti s firmou VENTAMI?

Poslať Napísal: 14 Sep 2016, 22:00 

Mám, nedávno mi montovali plastové okná a som maximálne spokojný, klobúk dole, palec hore. ;)

Poslať Napísal: 03 Feb 2017, 12:01 

..co si myslite, boli by fajn aj hlinikove okna do panelaku, ci radsej zvolit klasiku a dat iba plastove okna?..je tu niekto taky, kto ma aj hlinikove?..a co sa tyka kvality tak ktore su lepsie?..do tohto sa nejako moc nevyznam tak preto pisem a dufam ze mi poradite..chcem si vybrat aj dany profil a az potom si dat spravit cenove ponuky..ci radsej to nechat na odbornikov?..ako ste to riesili vy?

Poslať Napísal: 08 Feb 2017, 14:00 

Chrulo - Neviem či hliníkové do paneláku je najlepší výber, poradil by som ti skôr plastové. Tie čo sa týkajú aj životnosti vydržia najdlhšie. My sme taktiež vymieňali pred troma rokmi okná a ostali sme pri plastových a neľutujeme. Čo sa týka toho konkrétneho profilu, tak ti môžem poradiť ten, ktorý sme my vybrali alebo potom najlepšie budeš mať keď sa obrátiš na odborníkov. Oni ti najlepšie poradia

Poslať Napísal: 15 Feb 2017, 14:21 

Bolsek..a preco ste sa potom rozhodli pre plastove?..cital som na internete ze plastove okna maju dlhsiu zivotnost, ale je to ozaj tak?..keby si mohol, tak by si mi mohol napisat ktory profil mate a kolko cca ste za okna platili?..ake ste si davali vyrabat? - dvoj alebo troj kridlove?..bol by som rad za vsetky info, kludne aj naviac mozes napisat..toto su take moje zakladne otazky, ktore ma teraz napadali ze by som chcel vediet..vdaka

Poslať Napísal: 17 Feb 2017, 10:09 

Chrulo píše:
..co si myslite, boli by fajn aj hlinikove okna do panelaku, ci radsej zvolit klasiku a dat iba plastove okna?..je tu niekto taky, kto ma aj hlinikove?..a co sa tyka kvality tak ktore su lepsie?..do tohto sa nejako moc nevyznam tak preto pisem a dufam ze mi poradite..chcem si vybrat aj dany profil a az potom si dat spravit cenove ponuky..ci radsej to nechat na odbornikov?..ako ste to riesili vy?

Áno je tu aj taký. My máme hliníkové okná v panelovom byte a neľutujem že som také vybrali. Mojej žene sa viacej páčil dizajn a keď som sa aj pýtal na parametre a odolnosť a tieto veci, tak mi povedali že môžu byť aj tieto, že sú tak isto dobré ako aj plastové, ba dokonca aj lepšie. Len potom samozrejme že treba vybrať kvalitného výrobcu a taktiež dodávateľa a montážnici sú samozrejme najpodstatnejší, aby ti okná dobre osadili

Poslať Napísal: 21 Feb 2017, 09:38 

"bumbaj"
to si dobre podotkol..lebo mozu byt aj dobre vyrobene okna ale ked ti ich montaznici zle osadia tak sa mozes aj na hlavu postavit a bude ti cez ne fukat a podobne veci..nam sa uz stala takato neprijemna vec a odvtedy si davame pozor..minuly rok sme menili okna na celom baraku a najprv som si poriadne prezistil ktora firma je spolahliva a az potom objednaval..

Poslať Napísal: 24 Feb 2017, 10:56 

Bolsek..takze si si viac menej nechal poradit od odbornikov, hej?..a mohol by si mi teda napisat cez ktoru firmu si okna riesil..viem ze si musim dat bacha na dobrych montaznikov a aj dodavatelov..o tom som uz cital kopu a to mi aj znami hovorili..

Stránka 1 z 7 [ Príspevkov: 64 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre