Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 6 z 7 [ Príspevkov: 64 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plastové okna do panelaku
 Poslať Napísal: 06 Sep 2020, 07:44 

Manny na čomkoľvek inom by som šetril, ale nie na stavbe, na materiáloch, ktoré sa pri stavbe používajú a na oknách, to je gro, ktoré musí byť dobré a kvalitné.
Hliník a drevohliník je približne cenovo to isté, ale oproti plastom je to drahšie.
Ale ono si treba dať naceniť priamo to, čo potrebuješ aké okná, aké portály a všetko, nech máš čo najlepšiu predstavu o tom koľko by ťa to vyšlo.

Poslať Napísal: 07 Sep 2020, 08:34 

Caute, do akych firiem by ste mi odporucili si dat spravit cenove ponuky na okna? Kolko ste cca cakali na cenove ponuky?

Poslať Napísal: 07 Sep 2020, 12:02 

kazdy to ma inak, su firmy, co ti poslu cenovu ponuku do mailu a staci im ked im posles projekt, ze na zaklade toho, ale myslim, ze tam sa moze ta cena od reality lisit, pretoze toto je take neosobne a moze tam napokon vzniknut este pomerne dost otaznikov, preto ja som skor za osobne stretnutie kde ti vlastne ponuku aj pripravia a prekonzultuju priamo s tebou

Poslať Napísal: 08 Sep 2020, 11:44 

Janicko mne ale aj tak najviac čo sa týka materiálu sedí hliník. Nekrúti sa ani vplyvom tepla ani ničím podobným.
Flipik pravda je, že tie cenové ponuky sú rôzne u každej firmy, každá k tomu úplne inak pristupuje a to sa musíš informovať priamo v tej firme, u ktorej sa budeš o okná zaujímať.

Poslať Napísal: 08 Sep 2020, 19:37 

koľko trvá taká výroba okien? z vašich skúseností že od zadania objednávky?

chcel by som mať predstavu či to do zimy do mrazov stihneme lebo rád by som už aspoň nejaký posun na stavbe videl :mrgreen:

Poslať Napísal: 09 Sep 2020, 08:05 

Jasne len je mi to tak blbe aby k nam prisli, to merali, spravili cenovu ponuku a ja nakoniec poviem, ze nechcem tie okna od nich :? :D Neviem ako by sa tvarili. Musim popozerat aspon akych vyrobcov okien mame v okoli nech nas doprava nezruinuje. A neviete ako to funguje, normalne si objednam okna, mi ich dovezu a aj ich nahodia alebo si to musim zabezpecit uz sam?

Poslať Napísal: 09 Sep 2020, 11:41 

flipik cenová ponuka sa nerobí tak že dôjdu k tebe pomerať to chodia až následne keď sa dohodnete ty im poskytneš projekt kde bude aj počet okien aj velkosť a povieš im predstavu aký typ okien chceš a následne ti urobia ponuku

Poslať Napísal: 10 Sep 2020, 08:34 

do koľkých firiem ste si tak dávali robiť cenové ponuky? rozhodovali ste sa len na základe ceny?

Poslať Napísal: 10 Sep 2020, 19:14 

nie je šťastné rozhodnutie rozhodovať sa len na základe ceny...pretože to ťa môže dosť zavádzať...pretože na pohľad super cena môže skrývať nejaké veci...a niektoré firmy môžu mať zase premrštenú...ono je dobré vziať si aspoň nejaké dve tri ponuky...a tam budeš vidieť v čom sa odlišujú...čo je kde drahšie...či ide o montáž alebo o samotné okná alebo o čo...

Poslať Napísal: 11 Sep 2020, 06:40 

RAD BY SOM VIDEL HLINIKOVE OKNA AK BY STE NIEKTO MOHLI POSLAT FOTKU.

O TOMTO MATERIALI MAM UZ COTO NACITANE, PRETO SOM NA 90% UZ ROZHODNUTY, ZE PRAVE TAKETO OKNA DAME, LEN JE MI JASNE, ZE TO NIE JE LEN O TOM, ALE AJ O TYPE OKIEN A O FIRME, PRETO BY SOM CHCEL KEBY STE MI DALI INFO Z PRVEJ RUKY, VASE SKUSENOSTI ABY SOM SA VYHOL NEJAKYM NEPRIJEMNOSTAM

Stránka 6 z 7 [ Príspevkov: 64 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre