Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 5 z 7 [ Príspevkov: 64 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plastové okna do panelaku
 Poslať Napísal: 13 Aug 2020, 17:39 

to je jasne nie?? je to iny material tak prirodzene ze aj cena bude ina na tom mne sa teda nezda nic divne pride mi to logicke :mrgreen:

Poslať Napísal: 14 Aug 2020, 07:52 

trik mali sme na byte plastove okna ale ked sme zacali stavat dom tak sme ich zavrhli hned.
ked uz sme mali peniaze na stavbu domu tak sme nasli aj na kvalitne okna ktore su podla nasich predstav.
stacilo by zeby si sa isiel pozriet niekam kde tie hlinikove okna maju ze je to uplne iny material zeby si si to aj chytit mohol 8-)

Poslať Napísal: 14 Aug 2020, 08:11 

@oliverZH a preco zrovna hlinikove? su aj lepsie moznosti nie?

Poslať Napísal: 16 Aug 2020, 17:22 

lepsie moznosti od hlinika akoze? neviem si celkom predstavit aky material mas na mysli ;)

Poslať Napísal: 17 Aug 2020, 07:37 

To s tou cenou to mi je tak nejako viac ako jasne s tym ratam len nejde ani tak o to ako mi ide skor o kvalitu aby to dobre bolo...
Manny tak mna hlinik oslovil z toho dovodu, ze je to dobry material, co sa tyka zivotnosti a tiez aj pevnosti len neviem ako to doma nejako predostriet...
Najma zena ta vidi len to, ze plast ma vela ludi a je to cenovo dostupne a neviem ako ju prehovorit...

Poslať Napísal: 18 Aug 2020, 10:45 

co ja viem, ved teraz uz vela moznosti. hlinikove su zrovna asi z tych drahsich nie?

Poslať Napísal: 21 Aug 2020, 07:02 

manny tak mas moznost ist do plastu, do dreva, do drevohlinika alebo cisteho hlinika aspon teda, co mam ja znalost a teda mne co sa tyka kvality, tak mi najlepsie vychadza prave hlinik alebo aj drevohlinik nie je zanedbatelny, ale ja som skor nakloneny pre cisty hlinik, tie linie su pekne, je to nadcasove a lahko kombinovatelne ;)
je samozrejme drahsi ako plast napriklad ale toto je investicia ktora sa ti dozaista vrati a okna nemenis kazdu chvilu, kazdy rok, takze by som sa tym nejako netrapil ;)

Poslať Napísal: 03 Sep 2020, 08:33 

trik keby videla ako slnko vplyva na plasty tak myslim, ze by to prehodnotila, my sme minuly tyzden boli u znamych, ktory maju plastove okna, uz asi desat rokov a ako prazilo slnko a otvorilo sa okno normalne na parapete take sive kusky a sme to potom pozerali a to tesnenie, ktore je vidiet, na ktore slnko svietilo tak sa zacalo roztapat, rozpadat, cele na nic

Poslať Napísal: 03 Sep 2020, 19:17 

Manny-lenže tá cena aj odráža kvalitu.Akože nehovorím,že sa treba len cenou riadiť,ale to,že ten materiál je lepší,kvalitnejší,pevnejší a tým pádom sa to musí prejaviť aj na tej cene.

Poslať Napísal: 04 Sep 2020, 08:03 

jasne, ze nemenis kazdy rok ale zase vacsina ludi ma dost pevny rozpocet na prerabku alebo na stavbu a tak niekedy su dotlaceny k tomu aby radsej dali nieco lacnejsie aby sa zmestili donho. hlinikove su ale teda asi z tych vsetkych aj najdrahsie nie?

Stránka 5 z 7 [ Príspevkov: 64 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre