Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 4 z 7 [ Príspevkov: 64 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plastové okna do panelaku
 Poslať Napísal: 08 Aug 2017, 06:17 

Perg sorry, myslela som, ze ti bude jasne, ze sme sa napokon rozhodli pre firmu DD Trade.... kedze sme sa tu o tom rozpravali a hlavne ty si mi velmi dobre poradil a dal mnoho informacii o ich firme... ale aby sme to teda ukoncili, tak ano od nich mame okna a vsetky tie slova pochvaly, ktore som napisala patria im:-)

Poslať Napísal: 11 Aug 2017, 07:35 

Severanka nevedel som na isto, kedze si pisala, ze sa skusite aj na ine firmy nakontaktovat a podla ceny sa rozhodnete. Bol som trochu zmateny, ci ste sa obratili na tu alebo na nejaku inu. No teraz mi to je uz jasne:-) A som rad, ze som ti dobre poradil a ze vam firma vo vsetkom vyhovovala;-)

Poslať Napísal: 18 Aug 2017, 06:57 

Čaute - moja otázka je veľmi jednoduchá. Tento týždeň som si začal robiť taký prieskum a dosť som čítal o firme, ktorú tu spomínate. Myslím dd trade. My bývame v paneláku a ešte stále tam máme staré okná. Keď sme sa tam nasťahovali, nemali sme dostatok financií na vymenenie. Teraz už konečne máme a dohodli sme sa s manželkou, že si dáme taký predčasný vianočný darček a kúpime si okná. Táto firma montuje aj v paneláku okná? Nemajú s tým nejaký problém? A aké by ste nám poradili?

Poslať Napísal: 21 Aug 2017, 08:19 

Mirom.., a preco myslis, ze by s tym mali mat problem?.., nebudu mat a za to ti rucim.., my od nich mame okna a su kvalitne a aj dobre namontovane.., odporucam ti tuto firmu.., a ake okna?.., mas na mysli aky profil?.., ci v niecom inom potrebujes poradit?

Poslať Napísal: 09 Sep 2017, 21:33 

Aron - tak neviem, niektoré firmy môžu s tým mať problém, vieš? Tak preto ma to napadlo. Nemám skúsenosti s tou firmou. Iba som o nich čítal na internete a celkom slušné veci tak preto sa pýtam. Rozmýšľam, že si u nich dám vypracovať cenovú ponuku. Keďže aj oni majú sídlo v Bratislave a aj my tam bývame. Áno, mal som na mysli aký profil a všetko okolo toho

Poslať Napísal: 06 Aug 2020, 17:24 

Caute viete mi priblizit dake rozdiely medzi plastovymi a hlinikovymi oknami?
Ake su vyhody plastovych a ake hlinika? Chcel by som pocut nazor niekoho kto ma skusenost najlepsie s obomi zeby ste mi vedeli poradit co by bolo lepsie...
Lebo manzelka ta ma presvedca ze najlepsie bude ist do plastu ze to je klasika ktorou sa nic nemoze pokazit len ja nie som celkom s tym stotozneny... :roll:

Poslať Napísal: 10 Aug 2020, 12:12 

plast má kvantum nevýhod v prvom rade čo je pre mňa zásadný problém tak to je to že plast sa dokáže vykrúcať vplyvom tepla keď naň svieti slnko a najmä v lete obedné takže to by som neriskoval ak by boli tie okná tak otočené. čiže aj na to mysli.

Poslať Napísal: 11 Aug 2020, 19:15 

O tomto som uz viac razy pocul, ozaj je to tak?
Dost sa nase nazory so zenou v tomto smere rozchadzaju, ona sa obava tak nejako akoby novych veci, technologii a radsej ide s davom...
Neviem ako inak by som to vysvetlil proste to co vidi u inych tak povazuje za dobre kedze to mnohi maju a viac o tom nejako debatovat nechce...

Poslať Napísal: 12 Aug 2020, 12:50 

Plast svoj boom má už za sebou. Teraz skôr hliník je také must have. Je to kvalitný materiál ktorý veľa vydrží a také okná je možné mať v rôznych veľkostiach keďže nejako sa nekrútia. Takže nie je problém ani keby si mal veľký nejaký napríklad štvormetrový portál, že otvárať ho ;)

Poslať Napísal: 13 Aug 2020, 07:50 

veľký rozdiel máš hlavne v cene :lol: :lol: ale to asi vieš. osobne si ale myslím, že plastové už začnú teraz zase pomaličky ustupovať a prídu iné do popredia

Stránka 4 z 7 [ Príspevkov: 64 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre