Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 3 z 7 [ Príspevkov: 64 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plastové okna do panelaku
 Poslať Napísal: 17 Máj 2017, 16:13 

Severanka co sa tyka tej zivotnosti a udrzby mas pravdu, ze pri plastovych je to vsetko jednoduchsie ako pri tych drevenych. A mas pravdu aj v tom, ze drevene okna su o cosi drahsie. Plastove su najlacnejsie a uz aj tie niektore profily stoja dost. No musis si to uz ty zvazit. Osobne ja by som ti poradil ist do plastovych

Poslať Napísal: 26 Máj 2017, 11:16 

Perg premyslela som si, ze pojdem taktiez do plastovych radsej... stretla som sa aj z jednym mojim znamym a on sa tak viacej rozumiem do tejto problematiky a aj on mi poradil, ze si mam dat plastove a ten profil bluevolution... uz mi chyba len firma, z ktorej ich objednat... ohladne tohto by si mi vedel taktiez poradit?

Poslať Napísal: 30 Máj 2017, 10:28 

Bolsek..jasne, mam to stale na pamati, ze na teba sa mozem obratit hoc kedy a ze mi ochotne poradis :D :D..ale ine som ti chcel napisat..minuly tyzden v piatok nam prisli z dd tradu montaznici namontovat okna, ktore sme si objednali..nemusis sa bat, nic zle si odo mna nevypocujes..vsetko dopadlo dobre..namontovali nam ich vcelku rychlo a hadam aj spravne..zatial sa ale javi, ze su fajn..dobru firmu si mi poradil..

Poslať Napísal: 06 Jún 2017, 08:53 

Chrulo - Touto správou si ma potešil, mohol som sem aj skôr prísť a prečítať si ju. Mal by som kľudnejšie svedomie, len som nestíhal vôbec nič:/:/ Veľa som toho mal za posledný týždeň:/:/ Keď sa teraz javia, že sú dobre namontované tak by mali vydržať dlhé roky ;-) Tak ako aj nám ;-)

Poslať Napísal: 13 Jún 2017, 11:07 

Bolsek..v pohode z toho nemusis mat vycitky..chapem ze clovek ma toho vela, ved aj ja mam skoro stale nieco na robote a sem chodim fakt len nachvilku kuknut, ked nieco tak odpisem a ked nic tak to vypinam a idem dalej robit co mam na praci.. som rad, ze si mi poradil firmu a to mi stacilo..

Poslať Napísal: 20 Jún 2017, 09:27 

Severanka dobre si sa rozhodla. Musim len suhlasit s tvojim znamym. Mal pravdu, plastove a k tomu bluevolution (co je teraz momentalne najvyssia trieda medzi plastovymi oknami) su najlepsie a najpraktickejsie. Aj keby nahodou niekedy menite fasadu, nemusis sa trapit nad farebnou kombinaciu, kedze biele sa hodia k vsetkemu:-) Vedel, podla mojho nazoru je seriozna firma dd trade. Od nich sme brali aj my a nemali sme s nimi ziadne problemy. Vyskusaj, nech ti poslu ponuku a uvidis aj z financneho hladiska ci ti budu vyhovovat

Poslať Napísal: 23 Jún 2017, 08:41 

Perg super, este aj ty si ma touto tvojou spravou potesil... lebo uz som zase zacala vahat, ci som sa dobre rozhodla... ale nebudem uz vymyslat... za nejaku hodinu odchadzam do Bratislavy, tak pojdem aj do ich predajni... idem rychlo kuknut do kedy maju otvorene a snad ich tam zastihnem... uz mi viacero ludi povedalo, ze sa mam na tuto firmu obratit, tak nebudem asi ani nijaku inu hladat... snad mi fajn cenu daju a nie prilis nejaku velku... no uvidim, ozvem sa buduci tyzden..

Poslať Napísal: 26 Jún 2017, 09:45 

Severanka tak to si dobre spravila, ze si isla aj do ich firmy. Oni ti aspon poukazovali aj nejake vzorky a priamo si sa s nimi aj dohodla nie? Takmer stale radsej riesim takto osobne veci ako cez internet alebo telefon. Je to take viac osobne a aspon aj na chovani vidis, ci je to seriozna predajna a firma alebo nie. Ty si mala aky pocit zo stretnutia s nimi?

Poslať Napísal: 26 Júl 2017, 14:21 

Perg to mas veru pravdu, ze pri osobnom stretnuti lepsie vidis chovanie predajcov... a hlavne to, ze ci ta chcu oklamat alebo ti chcu pomoct seriozne... z nich som mala velmi dobry pocit... ani len nachvilku som nezauvazovala o tom, ze by ma chceli podrazit a len nanutit okna od nich... prave naopak... videla som, ze mi chceli pomoct... vsetko mi povysvetlovali az pokial sme sa nerozhodli pre ten pravy profil pre nas... vobec nebanujem ze som zasla do ich predajne...

Poslať Napísal: 04 Aug 2017, 08:46 

Severanka tvoja sprava ma teda potesila. Je super, ze si mala z nich takyto pocit. A aj ste od nich objednali okna a ostatne veci, ktore ste potrebovali? Ci ako ste sa rozhodli? Lebo ako napisala si, ze mali k tebe super pristup len neviem, ci ste sa teda na nich aj obratili?

Stránka 3 z 7 [ Príspevkov: 64 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre