Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 2 z 4 [ Príspevkov: 35 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plastové okna do panelaku
 Poslať Napísal: 03 Mar 2017, 11:01 

MoMo píše:
"bumbaj"
to si dobre podotkol..lebo mozu byt aj dobre vyrobene okna ale ked ti ich montaznici zle osadia tak sa mozes aj na hlavu postavit a bude ti cez ne fukat a podobne veci..nam sa uz stala takato neprijemna vec a odvtedy si davame pozor..minuly rok sme menili okna na celom baraku a najprv som si poriadne prezistil ktora firma je spolahliva a az potom objednaval..

A to sa Vám v akej firme takáto nepríjemnosť stala? Minule mi aj kamarát takéto niečo spomínal že neustále má patálie z oknami, pretože ich montážnici zle osadili a ani nenastavili. Som sa až čudoval, lebo my sme takéto problémy vôbec nemali. My sme brali okná z DD Tradu a montážna skupina, ktorá nám doviezla okná a ktorá nám ich aj osádzala bola šikovná. Tí chlapi, bolo vidno že sa tým živia už dlho a že majú v tom prax. A to už ich máme zo nejaké 3 roky a ešte žiadne problémy - čo som samozrejme rád. Aby to nevyznelo, že sa sťažujem alebo niečo:-):-)

Poslať Napísal: 07 Mar 2017, 12:29 

"bumbaj"
prepac, ale radsej tu nebudem menovat firmu..to sa nepatri..proste je to firma,ktora dodava okna ale nechcem im nejako spinit meno,tak ju tu nebudem spominat..mali sme s nimi zle skusenosti ale mozno podaktory mali dobre..stava sa sem tam..teraz si uz ale dopredu chcem poriadne prezistit firmy a vybrat taku, na ktoru su vacsinou len dobre veci napisane..ano, vy ste od nich brali?..oni maju kde predajnu?..iba v Bratislave, ci aj niekde inde?

Poslať Napísal: 09 Mar 2017, 10:24 

Chrulo - Viac menej áno, nemal som dôvod im neveriť, keďže oni sa oknám venujú dlhé roky a hlavne každý deň a ja som len taký amatér. Ja sa do tejto problematiky vôbec nerozumiem a pretom som si nechal poradiť. Bol som sa informovať vo viacerých firmách ale napokon sme objednali okná z DD Tradu. Jednak nám dali v pohode cenu a na druhej strane tam boli ochotní predajcovia. V iných boli takí odmeraní a takých fakt že nemusím. Takých keď vidím, tak len nervy mám:/

Poslať Napísal: 29 Mar 2017, 11:07 

Chlapi cavte sa... chcela by som vas oslovit s jednou vecou... chcela by som pocut radu, ktory profil je lepsi... chcem vymenit okna v kuchyni a v obyvacke, kedze tam su este stare a inde mame uz plastove... tych profilov je teraz velmi vela a vobec neviem ktory tam dat... poradte pls... a kludne aj dodavatela rovno mozte poradit... dik

Poslať Napísal: 06 Apr 2017, 08:14 

Severanka aby som ti mohol poradit, potrebujem este nejake informacie a to hlavne, ze ake okna chces davat? Plastove, hlinikove, drevene, hm? Toto je zakladna informacia od ktorej sa potom budem vediet odvijat. Aj dodavatelov ti potom nejakych viem poradit ale pojdeme pekne postupne. Najprv aky profil a potom na zaklade toho dodavatela a uz ty im tam posles aby ti spravili cenovu ponuku a rozhodnutie uz bude na tebe. Neviem, ci ti ide skor o kvalitu alebo skor o to, aby si co najmenej platila. To uz sa ty potom rozhodnes

Poslať Napísal: 10 Apr 2017, 17:41 

Bolsek..jasne, jasne v tomto mas pravdu..oni su predsa len odbornici, ktory sa tomu venuju ako si aj napisal..no nic, skusim sa aj ja na nejake firmy nakontaktovat a uvidim co mi poradia..vyskusam napisat e-mail aj do tejto firmy, ktoru si mi napisal ty a som zvedavy co mi povedia..zatial vdaka za info

Poslať Napísal: 12 Apr 2017, 08:59 

Chrulo - Nie je začo. Rád poradím aj nabudúce, takže kľudne ak ešte budeš niečo potrebovať vedieť sa môžeš na mňa obrátiť. Vyskúšaj. Keby si nevyskúšal, tak by si nevedel. Možno ti dajú najlepšiu cenu aj keď je pravda že oni sú trošku drahší ale tam sa potom odzrkadľuje tá ich kvalita. No ale veď uvidíš

Poslať Napísal: 19 Apr 2017, 17:27 

Perg premyslala som, ze bud plastove alebo drevene... ako osobne sa mi viacej pacia drevene... aj by som povedala, ze sa mi budu hodit, len neviem aku maju zivotnost a udrzbu... bojim sa, ze je narocnejsia ako o plastove okna... a druha vec co ma pri nich trochu odradza je, ze su asi aj drahsie, ze?... ty by si mi ktore poradil?

Poslať Napísal: 24 Apr 2017, 11:28 

Bolsek..okey, to som rad lebo mozno este niekedy budem nieco potrebovat vediet..inak, este ti len tak v skratke napisem..pisal som e-mail do dd trade..dost rychlo mi aj odpisali, co som bol v soku a aj my moju objednavku nacenili..a fajn cenu dali..takze sme sa s manzelkou rozhodli, ze ich vyskusame..takze uz sa nam vyrabaju okna a za nejaky cca mesiac by nam ich mali prist aj namontovat..

Poslať Napísal: 27 Apr 2017, 09:58 

Chrulo - Preto som ti to napísal, že kľudne sa môžeš na mňa obrátiť ak niečo bude nejasné. Hej? No tak fajn. Dúfam teda, že vám všetko dobre spravia, tak ako aj nám. Keď som ti ich poradil. Lebo potom by som si aj ja vypočul :D :D Veď daj potom echo, ako prebehla montáž, ok?

Stránka 2 z 4 [ Príspevkov: 35 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre