Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 34 [ Príspevkov: 337 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Osvetlenie bytu
 Poslať Napísal: 24 Sep 2015, 16:42 

Zdravím, chcem sa vás opýtať či by ste vedeli poradiť s osvetlením domu, jedna sa mi hlavne o to či som zvolil dobre rozmiestnenie svetiel ? Ešte chcem dodať že celý strop bude zmenšení o 12CM koli sadrokartónu. Chceme použiť led bodovky.Čo poviete ?

Obrázok

Predmet príspevku: Re: Osvetlenie bytu
 Poslať Napísal: 24 Sep 2015, 16:44 

Zdravím, podľa mňa tie bodovky v obývačke sú zbytočné pretože tam budeš mať dosť svetla z lústra, na chodbu by som určíte dal nejake ale do toho kuchyn-obyvackoveho priestoru by som to určite nedával.

Poslať Napísal: 19 Okt 2015, 06:10 

My sm si dali prec studene svetlo a nahradili sme ho teplym svetlom fakt sme sa neprijemne citili, nie je nad prijemne teple svetlo. Na chodbe mi to studene svetlo nevadilo ale v obyvacich priestoroch mi to vadilo

Poslať Napísal: 09 Nov 2021, 14:10 

Ahojte, keďže sme pomaličky dokončili náš dom, rád by som sa nechal od vás inšpirovať, aké svetlá je dobré zvoliť. Zaujímajú ma konkrétne interiérové svetlá a keďže asi najviac času budeme tráviť v obývačke, tak ideme riešiť obývačku. Lenže vôbec neviem aký typ svietidiel zvoliť. Preto píšem sem, aby ste ma inšpirovali.

Poslať Napísal: 09 Nov 2021, 17:19 

Čučmák, gratulujem k dokončeniu domu :) Je to dobrý pocit, čo? I keď zrejme máte ešte roboty ako na kostole. No čo sa týka svetiel, to je dilema riadna. Mňa by zaujímalo ako máte vlastne tú obývačku riešenú? Vieš, či sa tam hodia aj veľké lampy alebo len také niečo menšie :)

Poslať Napísal: 10 Nov 2021, 09:08 

No, tak napríklad mne sa páčia aj bodové svetlá. Moja známa tak má spravenú chodbu, že keď človek vojde do bytu, tak od chodby po obývačku sú bodovky a potom má lustre. Tebe by lustre nevadili? Mám pocit, že teraz sa to aj celkom vracia do módy :)

Poslať Napísal: 10 Nov 2021, 10:27 

Čučmák: a vám je jedno, že do akých by ste išli? Lebo súhlasím s tým, že ono sa ťažko vyberá a inšpiruje, keď každá tá obývačka vyzerá inak :) Niekto ju má menšiu a zvolí radšej menšie stropné svietenie. Niekto má naopak väčšiu a dá si aj stojatú lampu na pol obývačky :) Čo by sa vám páčilo alebo hodilo?

Poslať Napísal: 11 Nov 2021, 09:37 

TaliankaRut ďakujem pekne, veru je to fajn pocit, aj keď presne ako si napísala, roboty ešte ako na kostole, ale tešíme sa :) Vieš čo, no máme ju viac otvorenú a spojenú s kuchyňou, to je teraz asi taký štandard. Takže je celkom veľká priestranná.
Monika my sme otvorený hocičomu :) Nemáme nejako stanovené, že toto áno a toto nie, lebo človek asi nevie ako to vo finále môže ukázať. Ale zase, po celej obývačke len bodovky, to neviem.
Domča ako čo sme zatiaľ rozmýšľali, že vedľa gauča nejakú veľkú lampu, že aj keď sa bude čítať alebo čo, aby bolo priamo tam svetlo.

Poslať Napísal: 11 Nov 2021, 11:10 

to je dobry napad. tusim som to uz aj niekde videl, ze ked je velky gauc, tak maju v takom rohu umiestnenu lampu velku a vyzera to super. ale teda pokial by bola takato lampa neposobil by tam uz luster rusivo?

Poslať Napísal: 12 Nov 2021, 08:19 

Ale prečo, veď pokiaľ by to nebol nejaký obrovský luster tak prečo nie, no s tou lampou je to dobrá myšlienka. A to máte aj nejako určené, že koľko svetiel tam chcete mať, alebo vám to je jedno. Len aby to tam nebolo tmavé?

Stránka 1 z 34 [ Príspevkov: 337 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre