Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 35 z 35 [ Príspevkov: 350 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Osvetlenie bytu
 Poslať Napísal: 12 Okt 2022, 11:36 

Ktore konkretne si to objednavala? Alebo ako najdem taketo medzi nimi, ze sa da na intenzita osvetlenia ovladat? Po jednom to pozerat a citat by bolo asi na dlho.

Poslať Napísal: 13 Okt 2022, 09:38 

Moriačik toto na chodbu myslím, že je jasné, podľa čoho sme vyberali. Tam sme hľadali podľa toho, aby sa dalo takto nastaviť. Takže to bolo jasné. Ostatné vyberáš podľa toho, aké sa ti páči si myslím a ako ho chceš využívať. Záleží aj do akej miestnosti ho ideš kupovať, lebo isto do kúpeľne nebudeš dávať také svetlo ako do obývačky.

Poslať Napísal: 17 Okt 2022, 10:34 

Aj som si myslel, len som sa chcel na to opýtať. Vedela by si mi poslať, ktoré to máte? Poradí sa ti ho nájsť nejak?

Poslať Napísal: 18 Okt 2022, 09:25 

Moriačik čo máš presne na mysli?
Akože to konkrétne osvetlenie?
Tak to ti bude asi len Sofiya vedieť presne povedať, ale ak by si hľadal aj nejaké prípadné odporúčania alebo rady, že kde sa oplatí pozrieť osvetlenie, tak potom by som ti mohol poradiť Eglo.
Majú aj predajne a majú aj eshop.
Neviem, ktorá možnosť by ti bola lepšia.

Poslať Napísal: 20 Okt 2022, 09:00 

Ovsen hej hej, tak som to myslel, že odkaz, link poslať na toto konkrétne. Ale tak nenahnevám sa ani za také všeobecnejšie odporúčanie. Skúsim to tam pozrieť, čo si písal. Ale keď som teraz na to tak zbežne pozrel, tak to budem asi dosť dlho pozerať, však tam majú toho kvantum.

Poslať Napísal: 02 Nov 2022, 10:42 

to mozes byt rad, aspon mas z coho vyberat. ine by to bolo, keby mas ja neviem zo desat svetiel na vyber a mas si vybrat, to by mali vsetci doma potom to iste, ziadna variabilita, ziadna kreativita. takze budme radi za velke ponuky :lol:

Poslať Napísal: 08 Nov 2022, 12:05 

Ovsen :)
Tie predajne by som kde vedel nájsť? My radšej takto sa vyberieme do obchodu pobehať a popozerať ako mám pozerať do monitoru a tak vyberať. To aj inak isto ukáže to svetlo naživo aj keď je zapnuté a tak, že lepšie si vieš potom predstaviť aj to, ako bude vyzerať u teba doma.

Poslať Napísal: 10 Nov 2022, 10:43 

Toto inak mám ja tiež radšej, keď idem do obchodu si popozerať... To tak inak proste berieš, ako keď máš len z domu objednať... My sme svetlá kupovali v BA, keď sme boli vybavovať aj nejaké ďalšie veci, to bola taká veľká predajňa a hovorila nám pani, že majú aj viacero predajní, ale to si musím spomenúť, že kde...

Poslať Napísal: 30 Nov 2022, 06:38 

kupovali ste aj luster? zena ma na to ukecava, ale nejak sa tomu podvedome stale branim...

Poslať Napísal: 07 Dec 2022, 12:12 

Tak sa nebráň, nemá to zmysel :D Aj tak podľahneš tlaku okolia domácnosti a nakoniec ten luster bude. Vlastná skúsenosť. Radšej sa zapoj do výberu, aby aspoň ako tak ti to vyhovovalo. Ono zase si nepredstavuj lustre, čo boli moderné 40 rokov dozadu, teraz sa už kadejaké dajú kúpiť. Čo sme kupovali domov luster, tak sme rovno k nemu aj dve lampy brali, čo boli proste v takom istom dizajne.

Stránka 35 z 35 [ Príspevkov: 350 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre