Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 33 z 34 [ Príspevkov: 332 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Osvetlenie bytu
 Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 11:51 

To by mi padlo vhod, keby sa dalo aj objednať. A si teda objednávala aj? Že ako je to s dodaním. Lebo to osvetlenie mi príde také aj dosť krehké niektoré.

Poslať Napísal: 13 Sep 2022, 06:13 

praveze nemam ten pocit, vsak si to zober tak, ze zabalit to musia tak, aby sa tomu nic nestalo. krehke su ktore casti? ziarovky? tie ti daju predsa do krabicky. alebo niektore tie casti toho osvetlenia? vsetko to bude v povodnom baleni plus vystlane volacim. tohto by som sa nebal. uz budes vidiet, ako ta krabica vyzera a ci to kurier volakde nesmaril, jedine preprava by mohla byt teoretickym problemom, to zase oni ako eshop nemozu nejak kontrolovat. ale netreba hladat problem tam, kde nie je.

Poslať Napísal: 14 Sep 2022, 08:20 

zena objednava asi fakt vsetko z eshopov a kupovala aj luster do jedalne a prisiel v pohode. vsak ono tie krabice vypchavaju tymi rozpustnymi chrumkami alebo vankusikmi. to si tiez oni nedovolia nezabezpecit to poriadne.

Poslať Napísal: 14 Sep 2022, 10:52 

Marika tiež ale záleží, aké kúpiš, veď ostatne ako pri všetkom to takto funguje. Ale pozeral som a natrafil som aj na také zemné svetlá. Že v podstate ani nevyčnievajú neja, je to zarovno zeme, takže to je aj také lepšie, že ti nikde nič nečouhá a aj keď kosíš, tak nemusíš nič obchádzať.

Poslať Napísal: 15 Sep 2022, 20:32 

vojty vies mi kludne rovno poslat odkaz, link na tie zemne svetla, ktore si kupoval? to moze ist normalne do travnika ale aj do chodnika?

Poslať Napísal: 16 Sep 2022, 11:24 

jack vsak to vravim, ze vobec by som sa nebal objednat aj svetla. uz aj krehkejsie veci sme domov objednavali ako je nejaka lampa napriklad. najlepsie je ale aj tak ist priamo do predajne popozerat a takto nieco vybrat. ale tak ked nie je ina moznost, tak aj toto je dobre riesenie, ze uz aj takto sa da cokolvek kupit.

Poslať Napísal: 19 Sep 2022, 06:41 

Mňa by skôr zaujímalo, že odkiaľ máš dobrú skúsenosť s tými svetlami, že odkiaľ si ich objednával. Priznávam bez nátlaku, že mi je lepšie objednať takto z domu. Nie som práve typ, ktorý by obľuboval motanie sa po obchodoch, že tam pozrieť, tam pozrieť. Radšej si k tomu doma sadnem, poťukám, poklikám, porovnám si rovno tie parametre a všetko, čo sa uvádza.

Poslať Napísal: 19 Sep 2022, 07:07 

The suede coating on the Online Birkenstock UK Sale footbed could be replacement completely if it is beyond a simple suede thoroughly clean. Will not be alarmed by dark printing on the suede liner. This darkened suede is produced by natural skin oils and moisture content from your foot and indicates they already have moulded in and become comfortable for yourself. When the suede is starting to look extremely donned or posseses an odour, then this could be an excellent choice to suit your needs.

Poslať Napísal: 19 Sep 2022, 10:04 

Fimor!
To sa ti ani nečudujem, že radšej takto z domu kupuješ. Ale podľa mňa tie svetlá je dobré si pozrieť aj naživo. Tie obrázky na eshope, aspoň, čo som pozerala takto online Eglo a bola som aj v predajni, že to viem porovnať, tak to bolo rovnaké. Ale tak inak to vyzerá, keď sú normálne nainštalované na strope, na stene a aj svietia.

Poslať Napísal: 21 Sep 2022, 10:30 

Tamaris kdeže majú predajňu? Nejak sa mi nepodarilo ešte zaregistrovať, nevidel som zatiaľ nikde a čo píšeš, tak to znie tak, že si tam vyberie hádam každý, tak by som zbehol na prieskum.

Stránka 33 z 34 [ Príspevkov: 332 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre