Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 32 z 34 [ Príspevkov: 332 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Osvetlenie bytu
 Poslať Napísal: 19 Aug 2022, 11:41 

Taketo nieco by som si vedel predstavit veru aj ked tiez nie som milovnik lustrov. Radsej nejake fajne esteticke bodove svetla, ci uz take co vycnievaju do priestoru alebo nie. Ale taketo nieco mi pride trochu rusive. Samozrejme tym ziadne lustre nezatracujem alebo co. Radsej koncim, lebo sa zamotam este viacej v tejto mojej uvahe.

Poslať Napísal: 23 Aug 2022, 10:03 

Tak to uz asi, co kazdy preferuje, co sa paci jednemu, nemusi sa druhemu. Tiez som sa stretol s podobnymi nazormi, ked som hladal stolne lampy. Tiez mi niektori povedali, ze je to zbytocnost, niektori si lampy chvalia. Netreba sa riadit zakazdym nazormi inych.

Poslať Napísal: 24 Aug 2022, 07:49 

Stolné lampy máš na mysli akože na pracovný stôl alebo na nočné stolíky? To by sa mi zišlo. My sme nedali ani najskôr stolíky k posteli, ale akosi sme prišli na to, že nám chýbajú. To mobil, vreckovky, žena náušnice, prstene, atď, potom je to len pod vankúšmi alebo na zemy položené. Tak sme zaobstarali stolíky a čil ešte lampy treba.

Poslať Napísal: 25 Aug 2022, 10:23 

videla som jednu krasnu stolnu lampu. ten podstavec bol ako keby vaza alebo krhla alebo take nieco a potom z toho isla ta cast, ktora svieti. to velmi vkusne to bolo, taky pekny doplnok a zaroven teda aj to osvetlenie.

Poslať Napísal: 05 Sep 2022, 10:04 

nieco vhodne ako osvetlenie ku vchodovym dveram a na terasu si nevidela, ked si pozerala tie lampy? ako nieco tam mame, teraz v lete a ked je ten letny cas, ze je dlhsie svetlo, tak to stacilo, ale ako sa budu skracovat dni a bude skor tma, tak bude treba silnejsie svetlo.

Poslať Napísal: 06 Sep 2022, 07:30 

Roman čo konkrétnejšie? Máš na mysli nejaké tie solárne lampy, alebo skôr niečo stabilnejšie, čo sa svetelnosti týka? Chceš stojace alebo závesné alebo aké?

Poslať Napísal: 07 Sep 2022, 11:42 

@Vojty vieš čo, tie solárne lampy podľa mňa za veľa nestoja. Naši ich kupovali v MM alebo Obi alebo v takomto nejakom obchode a to vôbec nesvieti. Akože to sme od toho ani nejak nečakali, keď mám pravdu povedať, ale tak zase aspoň aby bolo vidno ten chodníček.

Poslať Napísal: 07 Sep 2022, 12:32 

Marika záleží na tom, aké kupuješ a teda asi aj, že kde kupuješ. Tie sú tie solárne lampy rôzne, že majú rôznu svietivosť. Netreba hádzať všetky do jedného vreca kvôli jednej nie dobrej skúsenosti. Napríklad tie, čo máme my, tak tie osvietia dosť. Akože nie je to žiara ako keď sa zapnú pouličné lampy, ale presne na toto, že chodník a okolie domu, pri terase, tak to osvieti dostatočne.

Poslať Napísal: 08 Sep 2022, 10:20 

tak to si pockam, ci niekto nejake odporuci. ak budu mat fajn referencie a niekto sa podeli o skusenost, tak by som tiez objednal taketo lampy na dvorek.

Poslať Napísal: 09 Sep 2022, 11:22 

Odporuci co? Akoze konkretne tie svetla nejake? My sme kupovali sice nie taketo, ako sa tu bavite, ale do vnutra z Egla a tam maju aj vonkajsie kadejake. Tak vyskusaj tam pozriet, mozno si nieco vyberies. Da sa aj objednat, ze nemusis ist priamo do predajne.

Stránka 32 z 34 [ Príspevkov: 332 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre