Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 31 z 34 [ Príspevkov: 332 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Osvetlenie bytu
 Poslať Napísal: 10 Aug 2022, 09:57 

slafo vazne? to tak rychlo si vybavil? tak to som milo prekvapena, ze moje odporucanie niekomu takto padlo na uzitok. a co ste si vybrali? kludne aj pridaj foto, si rada pozriem. kazdy mame v tomto iny vkus a preferencie.
nozo zohnal veru, maju tam ozaj kadeco akoze. ak sa ti neda ist pozriet do predajne, tak si vyskusaj pozriet normalne na nete eshop a tam ponuku. preco si sa rozhodol pre taketo, co nie su uplne zarovno stropu?

Poslať Napísal: 11 Aug 2022, 11:19 

Zoženiem tam aj také visiace osvetlenie na štýl lustra? Priznávam, že osobne sa mi to moc nepozdáva, je to pre mňa ako keby krok späť v tom takom zariaďovaní, alebo ako by som to nazval. Ale tak domácnosť ma prehlasovala, tak s tým nespravím nič. Hľadám teda aspoň niečo také, čo bude aj pre mňa ako tak prijateľné.

Poslať Napísal: 11 Aug 2022, 13:22 

Vsak pozri si to a budes vediet, ci je tam aj nieco taketo.
Ale podla mna isto, aj ked to nie je mozno tak in ako bolo kedysi, ale stale si vela ludi dava aj taketo svetla.
Najdes tam isto aj nieco take, co bude vyhovovat aj tvojim predstavam, resp. co ti nebude tak vyrazne prekazat.

Poslať Napísal: 12 Aug 2022, 14:06 

Kupovali ste odtiaľ niekto také to vonkajšie osvetlenie, čo sa dáva ku chodníkom? Či sa to oplatí cenovo a kvalitou viacej ako keby som kupoval v MM.

Poslať Napísal: 15 Aug 2022, 07:01 

Neviem aká je kvalita tam, čo ste písali, ale môžem ti povedať, že som kupoval v Markete a akože vyzerajú asi tak isto si myslím. Na prvý pohľad vyzerali v podstate všetky rovnako, čo som pozeral, ale takto po čase, nemám pocit, že by boli nejaké super. Takže ak to vychádza cenovo podobne, tak by som na tvojom mieste vyskúšal radšej tento shop, čo sa spomínal.

Poslať Napísal: 15 Aug 2022, 09:36 

Podelili by ste sa o to, aké máte svetlá v kuchyni? My máme akože normálne bodovky, ale máme spravenú takú predprípravu, že sa dá dať aj luster. Mne sa to tam žiada nad jedálenský stôl, len som totálne stratená, že čo vybrať. Neviem, či sa riadiť tým, že čo je moderné alebo ísť čisto len podľa seba, alebo na čo sa vlastne zamerať.

Poslať Napísal: 16 Aug 2022, 13:00 

Nežiadalo by sa dať len silnejšie svetlo do tých bodových? Lebo my máme len takéto v kuchyni a potom pod linkou svetlo a bohate nám to stačí.

Poslať Napísal: 17 Aug 2022, 12:22 

PavelHlinka treba si pozriet, ake sa ti paci, ale isto zozenies aj takyto typ. tam to maju rozdelene, ze na vonkajsie, vnutorne a potom este kazde sa deli na tie kadejake typy. ono tazko poradit nieco konkretne, lebo aj u nas, ked sa vyberalo, tak sme toho viacej pozerali, spravili si taky vyber a potom postupne uberali, triedili, az nam ostalo to finalne.

Poslať Napísal: 17 Aug 2022, 13:14 

to si niekto este vobec dava take svetla, ze lustre? som to nemal rad, ked som bol maly a nie este teraz, aby som nieco taketo kupoval.

Poslať Napísal: 18 Aug 2022, 12:23 

Jasné, že hej a dosť to vídam, aj doma máme aj kopec našich známych viem, že kupovalo lustre, aj keď sme boli po návštevách alebo takto. Veď pozri napríklad toto https://www.svet-svietidiel.sk/eglo-430 ... -60w-230v/ A mi povedz, že to nevyzerá dobre, je to moderné, jednoduché a štýlové.

Stránka 31 z 34 [ Príspevkov: 332 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre