Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 30 z 30 [ Príspevkov: 300 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Osvetlenie bytu
 Poslať Napísal: 11 Júl 2022, 07:25 

Libka vdaka za info, ono presne aj mne je lepsie ked je viacero typov takto ze by som si to vedel pozriet a nejako posudit povyberat. Majco no nad lampami ako takymi sme neuvazovali lebo ved ci to nebude zbytocne miesto potom zase zaberat vies.

Poslať Napísal: 11 Júl 2022, 07:55 

holis v pohodicke, za malo :) ved presne je to tak ako pises, pokial zhanas nove svietidlo alebo len ziarovky alebo hocico tam to najdes, alebo si nechaj aj od predavajucich poradit. lebo zrejme este sam nevies ake by si vybral to je potom najlepsie len vidiet osobne.

Poslať Napísal: 11 Júl 2022, 08:22 

Máte niekto aj normálne stojatú lampu? Neviem ako inak to nazvať. Páči sa mi v poslednej dobe myšlienka že by som mala nejaké dve moderné lampy vedľa televízora aj s kvetinami veľkými len teda že ako by to vyzeralo :)

Poslať Napísal: 12 Júl 2022, 05:26 

holis a chystas sa tam teda pozriet, ked si taky nerozhodny?
taliankarut vies co akoze aj vyslovene taketo lampy velke nie, lebo neviem kde a ako by sme ich dali ale videl som viacere pekne ktore vyzerali moderne a tak nenapadne by som to nazval.

Poslať Napísal: 12 Júl 2022, 07:04 

TaliankaRut no my mame ale neviem teda ze aku uplne presne myslis :) Mame pri Tv moja zena si zmyslela tiez take nieco ako ty opisujes a boli sme kupit, a poviem ti vyzera to pekne, lebo nam netreba svietit velkymi svetlami ale presne takto len lampou.

Poslať Napísal: 12 Júl 2022, 07:35 

Jasne ved mne to bude tiez lepsie vidiet normalne a pripadne sa spytat co je teraz ,,IN" ako sa hovori, takze uvidime. Stanley ano ano, chystame sa aj so zenou niekedy ku koncu tyzdna lebo ved teraz neviem ako by som stihal a teda cez prazdniny to chceme mat poriesene.

Poslať Napísal: 13 Júl 2022, 05:51 

TaliankaRut no a veď kľudne choď do toho. Teraz už dávno nie je taká doba, kde by mali byť lampy a luster alebo všeobecne svietidlá len zo stropu :)

Poslať Napísal: 13 Júl 2022, 06:45 

Libka inak bol som sa v tej predajni pozriet co si spominala a super :) Pomohli mi aj tam dokombinovat take svetla ake som aj chcel nieco bodovky nieco klasicke stropne to nazvem nie zabudovane a aj s lampu som odisiel :D

Poslať Napísal: 28 Júl 2022, 14:55 

Libka keď si písala, že tam majú viaceré typy svietidiel, myslíš že by som tam zohnal aj bodovky resp. také stropné svetlá, ktoré nie sú úplne zapustené do stropu?

Poslať Napísal: 08 Aug 2022, 10:09 

ako myslis, ze nie uplne zapustene do stropu? ze to aj nejak akoze vycnieva? nie je praktickejsie, ked je to zarovno stropu / steny? aspon mne sa to viacej paci, ked je to takto. a ked uz nieco take cez, tak to skor taky klasicky luster by som riesil, ale samozrejme v nejakom modernom prevedeni.

Stránka 30 z 30 [ Príspevkov: 300 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre