Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 26 z 29 [ Príspevkov: 282 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Osvetlenie bytu
 Poslať Napísal: 14 Jún 2022, 06:04 

Jangrego ale tak budeš to mať lepšie, keď aj všade vymeníš nové žiarovky nie? A predajňu nájdeš napríklad v Bratislave alebo aj v Seredi :)
Teodor Majtlan súhlasím s tým, čo ti tu napísali, ak jednoducho nechceš luster a teda aby ti to pekne presvietilo miestnosť tak takú lampu :) Nebude ti prevísať ako si sa pýtal, lebo veď to je z pevného materiálu na to mysleli, aby sa neprevažovala.

Poslať Napísal: 14 Jún 2022, 07:34 

Monika super vdaka pojdem pozriet :) A presne ked to povymienam aspon budem vediet lebo takto co mam ziarovky kazdu inu ani neviem od kedy menene :D Hroza :)

Poslať Napísal: 15 Jún 2022, 05:47 

Mne by sa tiež páčila do obývačky nejaká lampa len mám predstavu ak by mohla byť skôr nenápadná a tak by svietila, neviem či ma niekto chápe ako to myslím :D Lebo máme taký úzky priestor vedľa televízora a tam by sa to hodilo.

Poslať Napísal: 15 Jún 2022, 08:06 

Delon1435 ale veď také sú, také lampy ako ty opisuješ :) Dokonca aj moja kamoška, nedávno som u nej bola na káve mala presne pri TV dve, z jednej strany skrinky jednu a z druhej druhu a vyzeralo to brutálne lebo taká nenápadná bola že som najprv ani nevedela že to aj svieti :D

Poslať Napísal: 15 Jún 2022, 09:10 

Presne tak súhlasím a mne sa riadne páčia také lampy, je to modernejšie nezavadzia to a ešte to aj pekne svieti :) Takže už keď vybrať lampu tak si myslím že takú ak sa bavíme o obývačke, predsa len veľa ľudí má veľa vecí a nábytku v takýchto miestnostiach tak aby to tam nebolo zase preplnené.

Poslať Napísal: 16 Jún 2022, 05:39 

Tak to presne viem o čom hovoríte :) My sme si pár mesiacov dozadu kúpili takéto https://www.eglo.sk/produkt/stojanove-s ... glo-99805/ A máme že jedno v rohu obývačky vedľa takého väčšieho kvetu, to pekne osvetľuje a robí zátišie a druhé máme vedľa sedačky:)

Poslať Napísal: 16 Jún 2022, 07:46 

ale tak tato co som pozrel vyzera fakt super a svieti ako? ze teda presvieti ti danu cast priestoru alebo ju treba doplnit aj nejakym inym typom svietenia? :)

Poslať Napísal: 17 Jún 2022, 05:31 

Ludminka ale táto vyzerá fakt super :) Ale tiež by ma zaujímalo ako svieti, vieš že či plnohodnotne napríklad keď to porovnám s nejakým svietením cez luster alebo ja neviem bodovky :)

Poslať Napísal: 17 Jún 2022, 07:02 

Ale jasné svieti to úplne v pohode, len si nepredstavujte že to svieti ako keby klasicky zo stropu ale takto zo zeme, podľa mňa to je v niektorých prípadoch ešte lepšie lebo si to vieš vlastne nastaviť tak ako potrebuješ kam by to malo svietiť, vieš to presúvať alebo teda prenášať, takže paráda.

Poslať Napísal: 17 Jún 2022, 09:08 

Inak diky za tip na stranke som pozeral a vyzera super dokonca som si vyhliadol take podobne dva typy, len to chcem ist so zenou pozriet do predajne nech to vidi. Takze asi aj super volba takto pre mna kedze nechcem luster, minimalne taky ten klasicky no :)

Stránka 26 z 29 [ Príspevkov: 282 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre