Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 22 z 23 [ Príspevkov: 223 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Osvetlenie bytu
 Poslať Napísal: 09 Máj 2022, 06:44 

Kiara-Drozdová tam majú fakt z rôznych svietidiel na výber :) Od stropných, bodových, lustre atď. Stačí sa ísť pozrieť si myslím, aby si videla. A čo hľadáš niečo konkrétne, s čím by si chcela poradiť?
NataliGregorova aha čiže vlastne niečo na taký štýl možno, že aby sa to dalo prispôsobovať podľa potreby, kde by si chcela svietiť, ale aj v inej farbe možno?

Poslať Napísal: 10 Máj 2022, 06:43 

NataliGregorova a to chceš vyslovene takú náhradu toho pôvodného čo ste mali na stene za posteľou alebo uvažuješ aj nad ja neviem napríklad stolnými nočnými lampami, prípadne keď tak dať jedno také svetlo na jednu stranu a druhé na druhú nech je to zvlášť, chápeš? :D

Poslať Napísal: 10 Máj 2022, 11:12 

NataliGregorova jéééj sranda aj my to tak máme :D Také nastaviteľné akože je super, len tiež zvažujem niečo praktickejšie, niečo možno kde tie svetlé budú viac od seba aby sa dali poriadne podľa potreby nastavovať, lebo teraz to tak nejde.

Poslať Napísal: 11 Máj 2022, 05:59 

NataliGregorova inak to asi nie je dobre take svetlo, to si viem predstavit presne ako mate, ze to svieti len do hora, do stropu ale velmi napriklad ked si chces citat to nevies pretocit co? Uz len veru vymenit. Skuste pozriet Eglo, ked tak :) My od nich tiez mame svietidla a su paradne. Neviem teda ci som prehliadol uplne presnu predstavu aku mas ak si pisala :)

Poslať Napísal: 11 Máj 2022, 08:06 

Zaujímavý inak typ svietidla, to ani neviem že či si to viem predstaviť :D Že hore svieti ale nadol už nie :D Ale tak sú rôzne a podľa mňa človek keď pohľadá alebo si nechá poradiť, tak nájde :)

Poslať Napísal: 12 Máj 2022, 06:27 

Daniel1 akoze toto ti vobec neviem povedat, ze ci take iste alebo teda ze nad postelou by bolo, len nejaka lepsia nahrada, alternativa :) Ale som otvorena aj takemu typu svietidiel ako su nocne lampy.
Agátha ano presne :D Ani tie nase sa nedaju, len hore a teda mierne dole ale to je take, ze ked si chcem citat, tak sa ja dam vyssie aby mi svetlo dociahlo :D
Lukky hej hej presne si to vystihol :D No a tato predajna, kde sa nachadza prosim ta? Myslis ze by som tam nasla nieco take nad postel?

Poslať Napísal: 13 Máj 2022, 06:39 

NataliGregorova tak to by bolo asi najlepšie potom aby ste si to vy ujasnili čo chcete. I keď myslím, že tvojmu chlapovi je to asi jedno, ale skôr tebe vadí že ti to poriadne nesvieti ak si čítaš, veď to poznám aj od tej mojej :D A zase hej tie nočné lampy sú fajn, keď má každý svoj, plus teraz sa dajú zohnať také moderné, že ich nemáš rozložené na polovici nočného stolíka.

Poslať Napísal: 16 Máj 2022, 06:52 

NataliGregorova tak ono je to asi aj o tom na aký typ svietidla ste zvyknutí nie? :D Pokiaľ vám viac menej takýto štýl vyhovoval tak pozrieť len teda lepšie, čo by sa dalo nastaviť tak ako by ste potrebovali. Súhlasím, že Eglo ponúka fakt veľa typov svietidiel, takže keď tak treba popozerať :) My nočné lampy veľmi zatiaľ nemôžeme mať, lebo na to nemáme prispôsobené nočné stolíky, máme ich malé a nalakované, takže ľahko z nich padajú veci :D

Poslať Napísal: 17 Máj 2022, 06:17 

NataliGregorova inak to by si ma mohla potom inspirovat ze ake teda nahradne svietidlo ste vybrali. Lebo tiez zvazujem troska vymenu toho co mame v spalni, ako nevravim ze to nesvieti nejako dobre, len clovek ked sa na to den co den pozera, to uz omrzi :D

Poslať Napísal: 18 Máj 2022, 06:16 

sičo my potrebujeme do kúpeľne a do wecka nejaké svetlo, len neviem že bodovky tak že či normálne alebo teda štandardne zapustené do steny a potom že aký tvar, nemáme najväčšie rozmery týchto priestorov, čo myslíš?

Stránka 22 z 23 [ Príspevkov: 223 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre