Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 21 z 23 [ Príspevkov: 223 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Osvetlenie bytu
 Poslať Napísal: 28 Apr 2022, 06:42 

slafo_BA tak bodovky sa tiež dajú vybrať podľa sily svietivosti alebo ako by som to nazval, pripadne sa informovať v predajni. a zase my to tak tiež máme, že led pásik pod vrchnou skrinkou nad pracovnou doskou, to je jednoducho ďalšie svetlo na nezaplatenie a využívame ho maximálne, tak ti poviem.

Poslať Napísal: 02 Máj 2022, 07:03 

slafo_BA tak ale to sa asi aj tak všeobecne dáva, že teplejšie svetlá do obývacích častí, si celkom neviem predstaviť modré svetlo keby mi svieti rovno do tváre keď pozerám telku. takže to by si mal ok také fajn bodky rozmiestnené napríklad skôr do rohov aby ti dodali len také decentnejšie svetlo a keď tak nejaké stropné svietenie, už nie zabudované.

Poslať Napísal: 02 Máj 2022, 08:44 

Hej veru dobre mate typy, bude lepsie ked to tak skombinujem nejako ze bodovky a stropne obyvacka, pripadne este nejaka lampa vedla sedacky, a kuchyna nad stol dam luster a led pasik pod kuchynsku skrinku. A kde taketo nieco respektive vsetko zozeniem? :D

Poslať Napísal: 03 Máj 2022, 06:58 

slafo_BA no ja si tiez myslim ze v takejto kombinacii to budes mat fajn proste treba to pri vacsom priestore dokombinovat tak aby ste aj vy s tym boli ok a aby to aj svietilo ako potrebujete. my ked sme zhanali svietidlo, tak mi znamy povedal ze nech skusim Eglo a poviem ti super vyber :) to chces takto naraz vsetko kupit a rovno aj pozapajat nech vidis co a ako ci aku mas predstavu?

Poslať Napísal: 03 Máj 2022, 10:08 

Stanley fuha, dikicko riadne za typ. A kde maju predajnu? Asi je lepsie ist toto vsetko osobne pozriet vsak? Aku mas ty skusenost, ci ked si riesil tak si objednaval z netu?

Poslať Napísal: 04 Máj 2022, 07:08 

Slafo_BA chystáš sa pozrieť? :) Vieš čo v Seredi a v BA. Tak to je o tom, čo ty preferuješ, ale za mňa ak mám vyberať svetlo na ktoré sa budem aj denne pozerať, tak by som to chcel vidieť naživo :)

Poslať Napísal: 04 Máj 2022, 08:37 

Sico hej hej chystam sa aj som sa rozhodol, ze osobne to pojdem vsetko vybrat, bude to tak lepsie lebo chcem vidiet aj ako to vyzera na zivo aj ako to svieti takze tak. No super to si mozem este aj vybrat ze kam, v obidvoch predajniach ponukaju to iste alebo? Reku ci je jedno kam pojdem :)

Poslať Napísal: 05 Máj 2022, 07:08 

Slafo_BA ty si ako ja, tiež radšej osobne ísť pozrieť :D Chystám sa aj ja veru a hlavne ma láka aj to, že je všetko pod jednou strechou, viaceré typy svietidiel myslím. Inak potom by si mi mohol dať vedieť, že čo všetko si si kúpil, a ako si to dopasoval, že ako to v konečnom dôsledku aj vyzeralo.

Poslať Napísal: 05 Máj 2022, 08:40 

Stanley prosím ťa a čo všetko tam ponúkajú? Je to nejaký špecializovaný obchod, len na nejaké konkrétne typy svetiel alebo? :)

Poslať Napísal: 06 Máj 2022, 07:10 

Sem sa pripnem :) Chcela by som u nas v spalni vymenit take svetlo co mame nad postelou :D Vobec sa mi nepaci, tak som sa rozhodla ze to vezmem do vlastnych ruk. Mame v spalni len bodove svetla a potom take nad postelou, ktore ma dve ziarovky a kazda sa da nastavit na rozne strany, aby svietilo podla potreby, len je to cele cierne, aj tienidlo, a skor by sa mi to pacilo v nejakej neutralne farbe, mozno aj typ uplne iny. Viete mi poradit?

Stránka 21 z 23 [ Príspevkov: 223 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre