Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 20 z 23 [ Príspevkov: 223 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Osvetlenie bytu
 Poslať Napísal: 20 Apr 2022, 08:03 

teraz je inak tolko toho na vyber, a hlavne sa mi paci, ze clovek ked ma nejaku konkretnu predstavu tak uz sa aj take svietidlo da v pohode zohnat, ked chces silnejsie, alebo teplejsie alebo ked chces vstavane alebo len nastenne, to sa mi paci, lebo mam pocit ze kedysi veru nebol taky vyber.

Poslať Napísal: 21 Apr 2022, 08:10 

Myslíte si, že je ok zvoliť do obývacej časti bodové svetlá? Máte to tak niekto? Reku či to svieti dostatočne prípadne či je lepšie voliť len nejaké stropné svietenie alebo normálne zabudované svetlá v stene.

Poslať Napísal: 21 Apr 2022, 09:29 

patrick vieš čo aj my to tak máme :) v jednej takej časti máme bodovky, alebo teda skôr po obvode a potom máme aj luster :) to nám kamarát poradil, že nech Eglo pozrieme a veru sme aj vybrali : je to super, lebo pekne príjemne to svieti a zase keď potrebujeme tak prepneme a svietime vlastne veľkým cez luster :) záleží na tom čo sa ti páči :)

Poslať Napísal: 21 Apr 2022, 11:14 

patrick asi aj zalezi na tom aku velku mate obyvacku, verim ze teda pri bodovkach to cele posobi tak uhladene a jednoducho alebo ako to napisat, ale aby to splnalo potom aj tu funkciu osvetlenia celeho priestoru, ked tak to asi kombinovat s nejakym vacsim osvetlenim, lampou lustrom.

Poslať Napísal: 22 Apr 2022, 05:54 

Patrick za mňa fajn nápad. Ak ich umiestnite niekde do rohov na také len presvetlenie ak je šero, inak to môžete presne dokombinovať s väčším stropným svietením alebo lustrov, prípadne veľkou lampu.

Poslať Napísal: 22 Apr 2022, 06:44 

Suhlasim s Migi s tipom na predajnu. Tiez mame od nich a su super. Takze uz je vlastne len na tebe, ze ako saa rozhodnes, ci teda das bodovky alebo co. Ale napriklad moji rodicia to maju tak, ze nie velka obyvacka a maju luster aj ako svetlo aj ako ventilator.

Poslať Napísal: 25 Apr 2022, 08:04 

Ale prečo bodovky, kľudne sa to dá spraviť aj tak, že kombinácia viacerých klasických ale stropných svietidiel. Také niečo väčšie a možno aj viac vedľa seba, pekne ukáže a bude aj postačujúco svietiť :)

Poslať Napísal: 26 Apr 2022, 08:19 

Sa vo velkom riesia svietidla, som rad, tiez sme zacali prerabat obyvacku spojenu s kuchynou a riesime osvetlenie, ze ci dat led pasiky, alebo bodovky, predsa len do kuchyne treba ostrejsie alebo silnejsie modre svetlo a skor do obyvacky teplejsie, co myslite? Ako by bolo dobre to nakombinovat?

Poslať Napísal: 27 Apr 2022, 06:46 

Slafo_BA no tak to je zaujimave teraz na rozmyslanie, pokial je to velky priestor co usudzujem ze bude kedze je obyvacka s kuchynou prepojena, treba premysliet ze aka kombinacia svietidiel bude ok. Do obyvacky by som dal mozno nejaku kombinaciu stropnych svietidiel ale normalne na stenu ochytenych nie zabudovanych, a do kuchyne ano led pasik pod kuchynsku skrinku a inak asi aj luster taky nastavitelny.

Poslať Napísal: 27 Apr 2022, 08:12 

Horolezec34 no to veru nie je zly napad. Hej hej je to taky vacsi priestor, tak som aj ja uvazoval ze teplejsie svietenie obyvacka, predsa len to je take prijemnejsie a do kuchyne nieco poriadne, a ked ak bodovky, tak myslis ze by svietili poriadne? V kombinacii s led pasikom nasmerovanym na kuchynsku linku. Lebo ten luster to ked tak, tak nad jedalensky stol ci?

Stránka 20 z 23 [ Príspevkov: 223 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre