Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 10 z 20 [ Príspevkov: 191 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: oplotenie pozemku
 Poslať Napísal: 27 Dec 2020, 16:57 

ano tam si vies pozriet aj na stranke mam pocit, ze to ma Timbermax zverejnene, ze jak su ukoncene. ono je to akoby komorkovy profil alebo akoby som to povedal a vlastne tie patky ty pekne vies zasunut do toho, ono je to na plot prisposobene, preto je ta montaz taka jednoducha, ze vlastne ty ich len nastoknes a nemusis nic viacej nejako vrtat ;)

Poslať Napísal: 29 Dec 2020, 14:41 

kurov ako je mozne, ze na takomto plote neostanu flaky?

alebo teda preco pri niektorych sa to stava??

Poslať Napísal: 02 Jan 2021, 09:43 

Filip keď má wpc zbrúsený povrch tak vtedy sa stáva, že dosky budú nasiakavé. Ono síce po daždi teda po následnom vyschnutí tie mapy zmiznú, ale keď sú nejaké miesta, kde sa napríklad slnko nedostane, tak tam to zostane.
A to neni šanca aby to nejako zmizlo potom, preto treba pozerať nech povrch nie je brúsený.

Poslať Napísal: 02 Jan 2021, 18:57 

mapy, vlhko? jak to moze vyzerat? ked je takyto rozdiel ako pisete tak potom aj ceny budu rozlicne, co?

Poslať Napísal: 03 Jan 2021, 16:28 

Ako to môže vyzerať? Pozri http://timbermax.sk/timbermax-vs-konkurencia ;) Tam sú aj fotky ako to môže vyzerať, keď budú mapy na plote aj prečo to vzniká a podobne.
Je to zaujímavý článok, ktorý ti pomôže si zlepšiť predstavu o kvalitnom plote, o materiáli. Takže skús si to pozrieť.

Poslať Napísal: 07 Jan 2021, 12:10 

random to je prirodzena vec, ze budu ceny rozlicne, s tym musime ratat, ale tak pri lepsej kvalite mne vobec nevadi si viac zaplatit, ked mas istotu, ze to bude dobre a vydrzi to tak preco neinvestovat ;)

Poslať Napísal: 10 Jan 2021, 13:30 

da sa z toho urobit aj taky plot ako byvaju betonove, ze vysoky plny aby nebolo nic vidiet?

Poslať Napísal: 21 Jan 2021, 21:42 

kubostarik jasne ze sa to da, je to len vsetko o tom jak sa namontuju, mozu sa dat dosky normalne k sebe a nebude vidiet ani do dvora ani nic, bude to plny plot ako ked byvaju murovane, lenze tie na mna osobne posobia tak chladno a Timbermax, pre ktory som sa napokon ja rozhodol, tak ten posobi teplo, tak utulne, je to sto a jedno podla mna

Poslať Napísal: 22 Jan 2021, 10:29 

maros dakujem za link, pozeram to a teda az teraz som pochopil, ze co to je zac jak to moze vyzerat, no nie je to bohvieco po pravde :cry:
aj nejako udrzbu nejako treba toho plota robit??

Poslať Napísal: 22 Jan 2021, 13:15 

betonový plot - beton je prírodný material s vysokou životnostou
drevoplast - umelina s nižšou životnostou a vysokou cenou

Stránka 10 z 20 [ Príspevkov: 191 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre