Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 5 z 18 [ Príspevkov: 179 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: oplotenie pozemku
 Poslať Napísal: 24 Apr 2020, 13:41 

tak toto teraz, ze som natrafil na tuto temu tak mi to padlo vhod.
lebo ako som doma, ze mam homeoffice tak tiez len pozeram a vymyslam co by sa vyplatilo urobit a najma ako, aby som si co najviac toho vedel urobit sam a toto nevyzera ako komplikovane riesenie, len by ma cena zaujimala, ze ako sa pohybuje, aby som vedel, co by ma stal material na cely plot okolo pozemku

:roll:

Poslať Napísal: 29 Apr 2020, 12:56 

tibor a nebolo by jednoduchsie sa hned obratit na nejaku firmu?..
vies ze by si im poslal rozmery a oni by ti boli schopny si myslim, ze nacenit vsetko ako budes potrebovat, nielen dosky na plot, ale aj vsetky komponenty k tomu..

Poslať Napísal: 29 Apr 2020, 19:21 

bolo by to jednoduchsie a vies sa pripadne aj informovat ohladne toho, ci by si si mohol prist pozriet tie dosky aj nazivo, ja som tak bol, nasiel som si showroom, kde by som mohol Timbermax vidiet, nech vidim realne odtiene a prevedenie a zasiel som tam, lebo ja som proste ten typ, ze radsej raz vidiet ako stokrat pocut :mrgreen:
a nastastie ta moja navsteva tam mi len potvrdila moje rozhodnutie :mrgreen:

Poslať Napísal: 03 Máj 2020, 16:59 

kurov - hladal som tuto znacku co si pisal nasiel som tam na ploty riesenie tymi specialnymi profilmi to je jedina moznost od tejto znacky??
nemohol by sa plot urobit aj normalne z terasovych dosiek?

Poslať Napísal: 10 Máj 2020, 10:07 

nie je to jedina moznost, da sa aj z terasovych dosiek, to je na tebe, len tieto profily, co si pisal, ze si nasiel tak maju vyhodu, ze si ich vies nainstalovat sam, ze staci ti, ked trochu si zrucny a urobis si to bez akehokolvek problemu bez pomoci niekoho a len so zakladnym naradim, ktore vacsina ludi doma ma :D

Poslať Napísal: 20 Máj 2020, 11:44 

Čau Kurov...Aké majú zloženie tie plotové dosky, o ktorých píšeš, že by si to vedel človek sám urobiť??...Koľko je cca ich trvácnosť?...Životnosť?...

Poslať Napísal: 21 Máj 2020, 12:03 

vydrží farba na plote s takýmito doskami dlho??...nevybledne to?...pozeral som nejaké fotky na webe čo si písal značku...lenže nezisťoval som si o tom viac, že ako to dlho vydrží alebo práve naopak nevydrží...obávam sa aby neboli fľaky po plote za chvíľu...či už od dažďa od slnka...

Poslať Napísal: 21 Máj 2020, 18:43 

PRECO BY TO MALO VYBLEDNUT? AK JE TOMU PRISPOSOBENY MATERIAL TAK TO NEMUSI ALEBO AK SA TO NEJAKYM OCHRANNYM NATEROM NATRIE NEMYSLIS?

Poslať Napísal: 25 Máj 2020, 19:40 

Miky v skratke je to drevoplast, ale má ochrannú vrstvu, ktorá zabezpečuje vysokú odolnosť...
Aj ja som vybral túto firmu na plot, videl som u kamaráta od nich terasu a pozisťoval som si nejaké informácie a povedal som si, že do toho pôjdeme...
Lebo máš možnosť rôznych farebných odtieňov, môžeš sa rozhodnúť aj ako tie dosky chceš, či na výšku alebo na ležatu a kopu iných vecí...
Olivergrznar čo som zisťoval, tak je na to záruka, takže nevidím dôvod na nejaké takéto obavy;) Píšeš o fľakoch od dažďa, to som už aj ja videl na drevoplastových doskách, ale to ten materiál zrejme nie je OK, zrejme nasal tu vodu a preto to vzniklo...

Poslať Napísal: 29 Máj 2020, 10:07 

o akej ochrannej vrstve to pises? je to nieco ako prelakovane byva drevo aby dlhsie vydrzalo alebo co je to zac?
je nutne tu ochrannu vrstvu aj obnovovat casom?

Stránka 5 z 18 [ Príspevkov: 179 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre