Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 4 z 20 [ Príspevkov: 192 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: oplotenie pozemku
 Poslať Napísal: 27 Mar 2020, 17:03 

LEN MNOHI Z VELKEJ MIERY PRIZERAJU ZREJME NAJVIAC NA CENY, ZE TO JE PRE NICH KLUCOVE A TIEZ ABY NEBOLO VIDIET DO DVORA, TO SI ASI TAKE DVE PRIORITY, ASPON CO SI VSIMAM PODLA ZNAMYCH, ZE NA CO SA ZAMERIAVALI, KED PLOT ROBILI.

Poslať Napísal: 30 Mar 2020, 19:38 

Kurov čau. Zaujala ma značka o ktorej si písal, lebo tiež som ju teraz nedávno zahliadol v jednom časopise a teda mi to príde ako dobrý nápad takto urobiť plot. Aj to dobre vyzerá a myslím, že účel to tiež plní 8-) Ešte si musím nejaké veci pozisťovať, ale zatiaľ je pre mňa toto cesta, čo sa týka riešenia plotu :mrgreen:

Obrázok

Poslať Napísal: 31 Mar 2020, 13:05 

hej takto si to nasiel, to je fajn 8-)
co to je za casopis? mne dobre padlo to, ze som mal moznost zajst si do showroomu, ze som tieto veci stihol vsetky este predtym ako toto vypuklo, toto co sa momentalne u nas ale aj vo svete deje ;)

Poslať Napísal: 07 Apr 2020, 11:41 

ovsen aj si uz kontaktoval tu firmu, co robi taketo ploty? citam, ze sa to da urobit svojpomocne, tak to by mi teraz celkom aj cas vyplnilo, ked som doma :D :lol:

Poslať Napísal: 07 Apr 2020, 14:27 

superman myslis ze by si to zvladol?
mna by zaujimalo ze ako realne sa to robi ako je nutne postupovat no ci su tie dosky nejako prisposobene k tomu aby nebolo nutne do nich vrtat alebo co. ovsen kukal si to niekde o tom daco viacej?

Poslať Napísal: 08 Apr 2020, 14:11 

PRIPRAVU NA PLOT MAM AJ JA UZ UROBENU, STLPIKY STOJA, LEN MUSIM POZRIET, ZE AKY ROZMER MAJU TIE DOSKY, CI MI TO BUDE SEDIET NA TU MOJU PRIPRAVU, TERAZ KED SOM DOMA NA KVAZI NUTENEJ DOVOLENKE, TAK BY SOM SI TO POROBIL 8-)

Poslať Napísal: 20 Apr 2020, 13:11 

MIRDO TOTO JE TAKA DOVOLENKA, ZE DOVIDENIA. MY TIEZ SME UZ DOMA OSTALI, ALE TAK STALE JE CO ROBIT, ASPON JA MAM STALE CO.
PLOT ESTE TAK NEJAKO ODSUVAM, LEBO INE VECI MI TREBA PRIORITNEJSIE. POZERAL SI TO V AKYCH ROZMEROCH SA DAJU TIE DOSKY ZOHNAT?? CI TI TO BUDE VYHOVOVAT? ALE TAK VELKOST SA DA ASI NEJAKO AJ UPRAVIT AK BY TO BOLO DLHE NIE? PRIPRADNE MOZNO AK KRATKE TAK NADPOJIT CI?

Poslať Napísal: 21 Apr 2020, 12:33 

otvoril som si tu fotku, co si pridal a teda tam je toho popisaneho dost, ze v akych rozmeroch su tie dosky aj co k ich montazi treba, este by som rad zistil, ze ako je to s cenami a taktiez aj to v akych farbach je mozne ich kupit, ale tato hneda, co je na tej fotke, tak zle nevyzera, toto si nasiel v akom casopise?

Poslať Napísal: 22 Apr 2020, 11:38 

Dobré je v takomto prípade že je možné si vybrať aký priestor chceme medzi jednotlivými latami, že ide ozaj len o našu predstavu akú máme. Ale ja som z tých čo majú radi keď je to na husto aby nebolo vidieť dnu, ale môj svokor ten zase by chcel tak aby bolo aj na dvor vidieť, jemu to nevadí, jemu ide len o to aby boo vidieť to oddelenie, čo je jeho a čo nie ;)

Poslať Napísal: 23 Apr 2020, 18:40 

Maroš to je úplne jedno ako je to, či budú dosky na sebe alebo bude nejaký priestor medzi nimi.
Podstatné je, že sa to dá nejakým spôsobom urobiť a je to len na fantázii, na našom vkuse, že čo ako chceme, čo sa nám páči.

Stránka 4 z 20 [ Príspevkov: 192 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre