Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 3 z 20 [ Príspevkov: 191 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: oplotenie pozemku
 Poslať Napísal: 16 Mar 2020, 12:56 

Prirodzené, že plot musí vydržať, roky musí byť pekný, najlepšie ak je po rokoch rovnaký ako na začiatku.
Teraz na leto myslím, že je optimálny čas na riešenie takýchto vecí, teraz keď sme doma, tak máme aspoň väčšiu príležitosť pozrieť si možnosti aký plot zvoliť.
Porovnať si ich ;)

Poslať Napísal: 17 Mar 2020, 14:10 

normalne od predajcov tych dosiek, maju aj showroom ;) nielen podla odtiena, nie je to klucove, ovela dolezitejsie je, ako su dosky vyrabane, aka je ich kvalita, ten odtien to uz je potom taka vedlajsia vec, to uz potom je lepsie nechat by som povedal, ze na zenu, nech vyberie akoby mal vyzerat navonok, akoby mal plot posobit ;)
material? su to drevoplastove dosky, ktore su kvalitne, maju dlhorocnu zivotnost a je na ne aj dlhorocna zaruka ;)

Poslať Napísal: 18 Mar 2020, 09:37 

lubosss mozes mi potom napisat co si porovnas? ake firmy, ake znacky?

Poslať Napísal: 19 Mar 2020, 12:13 

kurov len to, co pises s tou zarukou nie je tak pri vsetkych predajcoch, pri vsetkych typoch dosiek, takze na to je potrebne sa vopred informovat, ze aka je zaruka a vlastne na co vsetko sa stahuje :P

Poslať Napísal: 19 Mar 2020, 18:57 

SSYK ja sa tomu venovať nejdem, ja som podobné veci riešil pri terase. Plot v tom mám ja tak nejako už celkom jasno. Tak ti môžem o tom napísať čo a ako by som volil, čo sa mne zdá ako dobrá voľba.

Poslať Napísal: 20 Mar 2020, 18:16 

potom som to trochu zle pochopil, budem musiet sa teda k tomu sam postavit celom :)
ale tak tvoj nazor ocenim, aspon si rozsirim obzory, ved nemam tymto co stratit, mozno si z toho nieco vezmem, tak kludne pis, diky vopred

Poslať Napísal: 24 Mar 2020, 18:36 

spisakjuro viem, ze to nie je tak pri kazdej jednej variante, ale Timbermax, co mam ja skusenosti, tak pri tych doskach nie je problem ani so zarukou a ani s kvalitou dosiek, ktore su na plot vhodne :)
SSYK vyskusaj pozriet tu znacku, co som teraz pisal a vies si pozriet ich varianty plotov, su na to aj specialne dosky, ktore su na plot prisposobene, ale daju sa dat na plot aj dosky, ktore sa davaju aj na terasu, ale zalezi od toho, co cakas, co chces

Poslať Napísal: 25 Mar 2020, 17:12 

SSYK..aj ja si pojdem porovnavat..na plot sa chystam uz asi dva roky..este furt som sa k tomu nedostal..nejako som to stale odkladal na vedlajsiu kolaj..ani sam neviem preco..ci skrz to, ze bude s tym roboty..no ale ved to je jedno..tento rok ale by som bol rad keby som to vsetko spravil..tak ked na nieco pridem, tak ti napisem..mozme to dat nejako dokopy..kto co zisti.. :D mal mi jeden kamarat aj drevo zohnat..lebo uz som mal trochu taku predstavu akoby som to chcel..ale svokor ma od toho odhovoril..

Poslať Napísal: 26 Mar 2020, 18:16 

kurov to je firma co ma akoze tie dosky ktore su vhodne na plot?

alebo maju aj vsetko okolo toho co treba? ako zistim co vsetko k zrealizovaniu takeho plotu treba?

Poslať Napísal: 27 Mar 2020, 09:58 

CAUTE..

ROCICH DNES NIC INE NEVIDIET POMALY LEN BETONOVY PLOT ALEBO DREVENY.. AKO KEBY LUDIA NEMALI VOBEC VLASTNY VKUS A FANTAZIU.. AKOZE AK MAM PRAVDU POVEDAT JE TO ZVLASTNE.. VED DNES UZ TOLKO MOZNOSTI MAME..

Stránka 3 z 20 [ Príspevkov: 191 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre