Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 14 z 15 [ Príspevkov: 143 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: oplotenie pozemku
 Poslať Napísal: 12 Máj 2021, 07:15 

opal ale co je lepsie? nemoze nastat nejaky problem ked si to clovek urobi sam?

Poslať Napísal: 13 Máj 2021, 10:46 

Dryto nemyslím si, ak je človek zručný, tak myslím, že s montážou dosiek na plot nemôže byť žiadny problém, ale tak to je môj pohľad, možno realita je iná.
Ale ten obrázok čo tu je, tak vidieť, že keby sa dávali na ležato, tak to bude easy montáž. To by nemalo byť nič zložité. Ale tak jedna vec môže byť teória a iná prax.

Poslať Napísal: 24 Máj 2021, 10:08 

Dryto neviem si predstaviť aký problém máš na mysli, keď budeš postupovať tak ako máš tak nemá sa čo stať. Hlavne aby boli kvalitne dosky upevnené a môžeš si ich dať ako ty chceš. Medzery medzi ne podľa seba a mnoho iného.

Ale sú rôzne typy drevoplastových dosiek a niektoré sú na plot prispôsobené takže dobré je sa na ten spôsob montáže informovať.

Poslať Napísal: 24 Máj 2021, 12:15 

..viktor ano niektore sa len akoby do patiek nasuchnu, tam nemusis nic robit, nic nejako vrtat, prisposobovat a to je dobre..akurat teda pripadne dlzku, ale tak to si vies pozriet uz skor ake su tie rozmery a co by bolo fajn ako to cele prisposobit..

Poslať Napísal: 25 Máj 2021, 14:26 

mate niekto uz akoze dlhsie drevoplast na plote, ze viacej ako dva roky, co byva bezna zaruka? chcel by som vediet, ze jak to potom vyzera, ci ozaj uz po dvoch rokoch je s tym problem ako to byva s niektorymi inymi vecami, spotrebicmi, co mam skusenost :lol: :lol:

Poslať Napísal: 31 Máj 2021, 12:28 

random zalezi vsetko od kvality..my sme davali Timbermax na plot minuly rok a mna oslovilo to, ze mas 25 rocnu zaruku na tie dosky..ze ozaj sa nemusim bat niecoho takeho ako si ty pisal..ze ci mi neostanu flaky alebo nieco..takze myslim, ze sme sa dobre rozhodli v tomto smere..ale boli sme sa predtym aj pozriet v showroome aby som videl ako dosky vyzeraju na plote ake maju odtiene, aka je kvalita, povrch dosiek..a to mi dost v rozhodovani pomohlo..

Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 09:11 

Rocich keď ti robili cenovú ponuku čakal si na ňu dlho?

Poslať Napísal: 09 Jún 2021, 14:35 

Rocich pozeral som tú značku,čo si písal.Nie je to ale plast?Nevyzerá to umelo na tom plote??

Poslať Napísal: 10 Jún 2021, 09:33 

bartel toto aj mne vŕta hlavou od minulého roka, lebo tiež som bol v obchode nejaké veci kupovať a pozeral som tam drevoplastové dosky ale neviem celkom, že ako to ukáže na plote, či to nebude pôsobiť ako päsť na oko :roll:

Poslať Napísal: 16 Jún 2021, 07:28 

Lexander závisí všetko od kvality. Ak tá je na nič tak potom aj vzhľad tých dosiek nebude pekný a bude jedno kam sa dajú. Či to bude na terasu, na plot, na obklad alebo kam chápeš.
Proste neoplatí sa za mňa tieto veci kupovať normálne v obchodoch, v nejakých hobby marketoch, na to som prišiel za posledné mesiace aj sám, keďže som si bol tú kvalitu mnohých aj pozrieť.

Stránka 14 z 15 [ Príspevkov: 143 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre